Gabriela Sieglova si plní své sny a cestuje po světě

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Gabriela Sieglova si plní své sny a cestuje po světě

(14.1.2015) Už to bude za chvíli rok, co jsem vyhrála soutěž Miss maturita a díky této výhře jsem byla oslovena Vaším časopisem, abych odpověděla na pár otázek. Napsala jsem tehdy, že mým snem je dostat se na vysokou školu a cestovat. To první mi nevyšlo, ale to druhé jsem si zcela splnila.

V létě jsem se rozhodla s několika kamarády vyjet na brigádu, na malou biofarmu do Skotska, kousek od Perthu, sbírat maliny a jahody. K tomu jen řeknu, že Perth je krásné starobylé město a že tohle nejsou lehce vydělané peníze. 🙂

Když jsem se vrátila, rozhodla jsem se, že seberu odvahu a sama poletím za bratrem, který je na stáži v Brazílii. Tak jsem doletěla do jednoho z největších měst na světě, Sao Paula, kde si mne bratr na letišti našel a vyzvedl. Strávila jsem tam 12 úžasných dní. Udělali jsme si spolu výlet do Rio de Janeira. Stála jsem pod sochou Krista Spasitele, koupala se na pláži Copacabana, prošla jsem se po schodech umělce Selaróna, to se asi každému nepoštěstí. Rio zůstalo v mém srdci, jako to nejkrásnější, co jsem zatím viděla.


Ještě než jsem odletěla do Brazílie, tak jsem si hledala nějakou práci. Nejprve mne napadla Anglie, ale pak se mi ozval jeden člověk z Kanady a bylo rozhodnuto.Kanada. První týden v říjnu jsem odletěla do Vancouveru. A tak jsem tady. Bydlím asi 80 km od Vancouveru, v padesátitisícovém městě Chilliwack. Pomáhám se starat o 3 malé děti ve věku 2,6 a 8 let. Celá moje rodina mi říkala, že to nebude jednoduché a že nevím do čeho jdu. No, co na to říct, měli pravdu 🙂

Kanada je nádherná země, pro nás tak obrovská, čistá, země mnoha jezer, kopců, hor, země hokeje. Dostala jsem se do rodiny realitního makléře, takže v prosinci jsme vyrazili všichni do Los Angeles. Viděla jsem Disneyland, Univerzální studio, více se nedalo za 6 dnů stihnout. Nevím, jak jinak to napsat, než, že to bylo nádherné, byla jsem jak Alenka v říši divů. Vánoce jsme strávili už doma, dárky se nadělují 25.12.

Vánoční prázdniny jsme strávili v horském středisku Sun Peaks. Je to jedno z nejkrásnějších horských středisek v Kanadě. Sjezdovky dlouhé 7 až 8 mil dostatečně prověřily moje lyžařské umění, večer vířivka, něco sníst a umřít do postele.

V současné době se už pomalu dívám po letenkách domů. Začátkem března se vracím. Není jednoduché starat se o malé děti, naštěstí je nevychováváte, jen se staráte o ty každodenní, běžné starosti. Myslím, že to byl snad smysluplně strávený půlrok a zkušenost k nezaplacení. Musím mezitím ještě stihnout podat si přihlášky na vysoké školy. Také bych ráda pokračovala v modelingu. Budu doufat, snad se mi splní i tento můj sen.

Článek: Gabrielu Sieglovou, Miss Maturita 2014, romantický filmy ji neberou

Foto: Gabriela Sieglová
Foto: Gabriela Sieglová
Foto: Gabriela Sieglová - Los Angeles
Foto: Gabriela Sieglová – Los Angeles
Foto: Gabriela Sieglová - Kanada, Sun Peaks
Foto: Gabriela Sieglová – Kanada, Sun Peaks
Foto: Gabriela Sieglová - Kanada
Foto: Gabriela Sieglová – Kanada
Foto: Gabriela Sieglová - Kanada
Foto: Gabriela Sieglová – Kanada
Foto: Gabriela Sieglová - Brazilie
Foto: Gabriela Sieglová – Brazilie
Foto: Gabriela Sieglová - Brazile Copacabana
Foto: Gabriela Sieglová – Brazile Copacabana
Foto: Gabriela Sieglová
Foto: Gabriela Sieglová

Profilové foto: Gabriela Sieglová – Sao Paolo

Redakce Bulvar24.cz

Share