Gabriela Gränzerová vidí svoji budoucnost v Austrálii

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Gabriela Gränzerová vidí svoji budoucnost v Austrálii

Gabriela Gränzerová se nám vrátila do České republiky a tentokrát tady s námi snad nějakou dobu pobude.

Krátce po příletu Gabriela dostala skvělou nabídku nafotit katalog na hubnoucí řadu velice známé a úspěšné firmy Nutrend. Na tuto nabídku souhlasně kývla a ze současného katalogu je velice nadšená, a jako správná sporťačka velice pyšná. Výrobky Nutrend sama nakupuje a rozhodně doporučuje jako doplněk k jakémukoliv pohybu.

Catalog Nutrend  02
Catalog Nutrend
Catalog Nutrend 01
Catalog Nutrend

Nafotila také reklamu pro nově otevřené solárium SunWell na Horním Lánu 7, kde doplňuje zdravou barvu těla. Další focení, které si naprosto užila, bylo pro salón svatebních a společenských šatů Crystal na Purkrabské 10 v Olomouci. Gabriela si připadala jako princezna a na úžasné originální šaty ze Salonu Crystal nedá dopustit.

Solárium SunWell
Solárium SunWell
Salon Crystal Photographer Monika Czabeová
Salon Crystal Photographer Monika Czabeová

Z české republiky nám utekla vždy pouze na pár dní a to do Rakouska, kde se zúčastnila soutěže Miss Classy a do Německa, kde hostovala jako Gridgirl na DTM závodech v Nürburgring. Nyní nám plánuje odcestovat a to do USA,  přímo do andělského města celebrit do Los Angeles, kde si chce stoupnout před objektiv místním fotografům a to už naposled tvrdí Gabriela.

DTM Gridgirl Nürburgring
DTM Gridgirl Nürburgring

Práce modelky ji velice bavila, díky této práci získala plno nových přátel, zážitků i zkušeností, ale chce začít něco nového, chce najít místo, kde by začala budovat zázemí a svou vysněnou rodinu.

Modeling bude vždy součástí jejího života a tak své zkušenosti bude předávat dalším dívkám, které si chtějí splnit svůj sen a procestovat svět v září světel a záblesků fotoaparátů. Teď je stále otázkou, kde to naše krásná cestovatelka Gabriela ukotví. Jako poloviční Němka by nám mohla utéci k sousedům do Německa, ale Gabriela zmiňuje Austrálii nebo Kanadu. Co to bude? To se dozvíme někdy příště.

Článek: Gabriela Gränzerová vycestovala do Turecka a Indie

Fashion show Designer Josef Konečný
Fashion show Designer Josef Konečný
Photographer Gabriela P
Photographer Gabriela Papežíková
Photographer Jozef Danyi
Photographer Jozef Danyi

Foto: profilové foto: Alžběta Vrtalová, archiv Gabriela Gränzerová

Redakce Bulvar24.cz

Share