Gabriela Gränzerová jde za svojí slávou

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Gabriela Gränzerová jde za svojí slávou

Gabriela Gränzerová se do Kanady nevydala přímo za prací modelky. Jela objevovat svět i samu sebe říká. S krásnou a charizmatickou Gabrielou jsme seděli v kavárně v Olomouci a povykládala nám celé své dobrodružství, které začíná ve Vancouveru.

Začátky rozhodně nebyly jednoduché, od jazykové bariéry, po hledání ubytovaní, zaměstnání a nových přátel, změna prostředí, potravin, měny a dalších. Gabriela první dva měsíce studovala angličtinu na škole ILAC, kde si postupně našla nové přátele a překonávala první překážky, které ji cizina nachystala.

Eric Lee Photographer
Eric Lee Photographer

Po ukončení jazykového kurzu nastalo hledání práce, které ji zavedlo do její, teď už druhé rodiny, do Irské hospody Blarney Stone v Gastown Vancouver, kde ji přijali i přes nedokonalosti v angličtině. Gabriela si toto místo naprosto zamilovala a našla přátelé, kteří ji v srdci na vždy zůstanou, ať už bude kdekoliv.

Jakmile se Gabriela trochu více zabydlela, začala opět rozšiřovat své portfolio. Fotila s řadou skvělých fotografů z celého světa jako je  Eric Lee, Shannyn Higgins a Eva Gii. Nafotila kolekci pánských triček NIKE se skvělým David Cohen a také reklamu Style Bar Look Book Spring 2013 pro Obchodní centrum Pacific Center.

Advertising Cambie street
Advertising Cambie street

Natočila reklamu pro slavnou obchodní ulici Cambie street s Royce Sin. Účastnila se také Eco Fashion weeku, který se koná každoročně v centru Vancouveru. Pracovala celý rok pro modelingovou agenturu Richard’s international model management a během svého ročního pobytu v Kanadě si kromě modelingu měla možnosti vyzkoušet i trochu herectví. Zahrála si v seriálech Arrow, Continuum, Backstrom.

Díky agentuře Traz Girls se také dostala na červený koberec, kde se prošla s nejslavnějšími herci z Britské kolumbie, kteří se sešli na Leo Awards 2013 ve Vancouveru. Rok 2013 byl pro Gabrielu neskutečně úspěšný, získala plno nových zážitků, zkušeností a mnohem více sebevědomí a chuti do dalšího cestovaní. Kanada nebyla její poslední cesta, ale na to se už podíváme zase příště.

Martin Vinc Photographer
Martin Vinc Photographer
Catalog Pacific center
Catalog Pacific center
Eco Fashion week 2013
Eco Fashion week 2013
Leo Awards 2013 BC
Leo Awards 2013 BC
Tv show Arrow
Tv show Arrow
Eva Gii Photographer
Eva Gii Photographer

Foto: archiv Gabriela Gränzerová

Redakce Bulvar24.cz

Share