Gabriela Gränzerová cestuje do zahraničí

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Gabriela Gränzerová cestuje do zahraničí

Gabriela Gränzerová modelka a především fotomodelka, která si prošla neskutečným množstvím focení a zapózovala si před velkým počtem fotografu, jak v České Republice, tak v zahraničí.

Už v brzkém věku věřila ve svou krásu a své schopnosti před kamerou a rozhodla se vyhledat fotografy, kteří by ji pomohli postupně rozšiřovat její portfolio. I když práce stále nepřicházela, nikdy se nevzdávala a naopak se do focení pustila mnohem více.

Jelikož pochází z Olomouce, kde také vystudovala Univerzitu Palackého Fakultu tělesné kultury, má ve svém portfoliu velké množství fotografů z Olomouce a okolí. Prošla si i velkou řadou módních přehlídek, které se většinou konaly v našem hlavním městě Praha. Po své rozrůstající cestě modelingu Gabriela potkala spoustu zajímavých lidí, celebrit a také spoustu krásných kamarádek, které s ní spolupracovaly.

Celý život se věnovala sportu, ke kterému ji vedla její vysportovaná maminka. Není se čemu divit, že Gabriela část své krásy rozhodně zdědila a na té druhé zapracovala sama. Na fotkách se můžeme přesvědčit o její zdravé a fit postavě.

Tím její cesta rozhodně nekončí, ale posouvá se do zahraničí. První cesta, za kterou se naše Olomoucká rodačka vydala, byla rovnou přes Atlantský oceán do Kanady přímo do krásného města Vancouver v Britské Kolumbii, který je obklopen, jak krásnou přírodou horami, ale také Pacifickým oceánem. Ale o tom příběh zase příště.

02 03 04 05 06 07

Foto:

Profilové foto: Zuzana Žlabová; 1. Coyotak; 2. Jozef Danyi; 3. Josef Kvapil; 4. Hana Pauchova; 5. Ivo Hercik; 6. Calendar Grip Tv;

Redakce Bulvar24.cz

Share