Gabriela a její dobrodružství v Californii

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Gabriela a její dobrodružství v Californii

Gabriela si vždy přála stejně, jako mnozí z nás, se podívat do Californie. Za svým snem si šla a splnila si jej.

Konečně se její sen splnil, a tak toho využila na plno a to doslova. Po svém boku tohoto dobrodružství měla Gabriela plno přátel, které potkala v Kanadě, kde žila po celý rok, a také v Indii, kde pracovně strávila 3 měsíce.

A co všechno stihla za pouhý měsíc v krásném Los Angeles? Její největší láskou jsou palmy a pláže. Proto trávila hodně času právě na krásných písečných plážích podél Pacifického oceánu. Navštívila Beach Santa Monica, Huntington Beach, Laguna Beach, Newport Beach, Venice Beach, ale nejvíc si užila Malibu Beach, kde surfovala a vychutnávala drinky ve slavném luxusním baru Nobu, který navštěvuje mnoho celebrit.

V LA si Gabriela splnila i své dětské sny a to tím, že navštívila Disneyland a Universal Studio, kde se natáčejí ty nejslavnější americké filmy a seriály. Užila si jízdy na nejšílenějších horských drahách, které na světě vůbec existují v jednom z nejlepších zábavných parků v Six Flags.

Prošla si chodník slávy plný hvězd v Hollywoodu, slavnou ulici Rodeo Drive v Beverlly Hills a zapařila v Hollywoodských klubech, jako je Project Club a další. Dostala se na koncert slavného DJ Hardwella ve Forum a prožila pravý Halloween pres “trick or treat”, až po obří koncert Day od the dead, kde si poslechla DJ, jako Calvin Harris, Zedd, Bassnecker a mnoho dalších.

Nezapomněla ani na přírodu a zajela se s jeepem do kopců LA, kde si s přáteli vychutnávala tůru k vodopádům a také nádherný výhled na celé Los Angeles a nezapomenutelný západ slunce.

Není žádným překvapením, že dostala naše české kráska pracovní nabídky a také se účastnila řady focení. Další splněný sen a to focení bikin na pláži a focení luxusních šatů přímo v Beverlly Hills do časopisu pro slavnou návrhářku Duni Bar-El’, která šila šaty pro řadu celebrit, jako Kate Hudson a Victoria Backham.

Přehlídky si také užila a to přímo na lodi plující z Long Island Beach na ostrov Catalina Island a do malého mexického městečka Ensenada. Navštívila zde krásné město San Diego, kde se setkala se svým manažerem.

Gabriela říká, že by chtěla vidět ještě víc, ale je přesvědčená, že se do Los Angeles vrátí a dožene, to co nestihla.

Teď už ji jen budeme přát hodně štěstí, ať se jí daří v Miami, a ukáže krásu a pracovitost našich českých děvčat 🙂

Článek: Gabriela Gränzerová v Hollywoodu buduje svoji kariéru

Universal studio
Universal studio
Catalina Island
Catalina Island
Dan Diego
San Diego
Mexico
Mexico
Disneyland
Disneyland
huntington beach
Huntington Beach
Los angeles
Los Angeles
Malibu 1
Malibu
Malibu, bar Nobu
Malibu, bar Nobu
Malibu
Malibu
Mexico Ensenada
Mexico Ensenada
Six flags 01
Six Flags
Six flags
Six Flags

Foto: archiv Gabriela Gränzerová

Redakce Bulvar24.cz

Share