Fotomodelka TerryZ ujíždí na balzámu na rty a hřebenu! Co vše nám o sobě tato sexy kráska prozradila?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Fotomodelka TerryZ ujíždí na balzámu na rty a hřebenu! Co vše nám o sobě tato sexy kráska prozradila?

Tereza (24) pochází z Prahy a mimo jiné se věnuje i fotomodelingu. Pro práci modelky používá pseudonym TerryZ

1) Jak dlouho se věnuješ fotomodelingu a jak ses k tomu dostala?

Fotomodelingu se věnuji již 3,5 roku. Na myšlenku dělat fotomodelku mě přivedl můj bývalý přítel. Snažil se mi zvednout sebevědomí, a tak mi založil profil na stránce pro modelky a fotografy. Tehdy jsem si myslela, že se asi zbláznil. Vůbec jsem si o sobě nemyslela, že bych byla hezká, natož pro něco takového. Pak jsme se po nějaké době rozešli a já si na tohle vzpomněla a poprvé se na ten svůj profil podívala. Byla jsem překvapená, že mi tam někdo napsal, že by se mnou rád fotil a tak jsem si řekla, že nemám co ztratit, když to zkusím. Nic jsem od toho nečekala a první focení mě taky dost zklamalo, ale naštěstí jsem měla hned domluvené i druhé a to bylo o něčem jiném. Díky němu jsem u toho zůstala a začalo mě to bavit. 

2) Co tě na focení baví a co nebaví?

Na focení mě baví to, že se setkávám se zajímavými lidmi, které bych jinak neměla nejspíš možnost potkat. Většinou se jedná o starší lidi, než jsem já, a tak od nich často čerpám jejich životní zkušenosti. Focení je pro mě příležitost projevit se jinak než mám možnost v normálním životě. Tam se ode mě spousta věcí očekává a jsem svým způsobem svázaná. Při focení se můžu tak nějak vybít a mám možnost být kreativní. Hodně mě to osobnostně posunulo. Není toho moc, co by mě ohledně focení nebavilo. Záleží to hlavně na těch lidech, s někým mě to hodně baví, s jinými moc ne, ale to se nestává často.  

3) Všiml jsem si, že fotíš i akty… kde je tvá hranice nahoty při focení?

Nahotu nepovažuji za nic špatného. Nahota odkrývá přirozenost člověka a nelze při ní nic skrýt. Občas ráda provokuji, ale i to má svoje hranice. Myslím, že je těžké jasně vymezit hranice jednotlivých stylů focení, nicméně u mě je ta hranice jasně daná. Sem tam se moje fotky mohou mísit i s erotickou fotografií, ale chci, aby to bylo estetické a co nejvíce v uměleckém směru (např. nefotím tzv. open legs). 

4) Jsi krásná dívka, jak se udržuješ fit a sexy?

Děkuji za tak odvážný výraz, ale myslím, že jenom o tom to není. Samozřejmě je důležité nějak vypadat a být fotogenická, ale stejně tak je důležité na sobě pracovat a stále se rozvíjet. Focení není jen o tom, že si hezká holka stoupne před foťák a je to pohodová práce. Často odcházím z focení naprosto zlámaná kvůli krkolomným pózám, a když se snaží člověk neustále měnit výrazy, aby fotka byla něčím zajímavá, je to taky celkem únavné. Proto pro své zlepšení pravidelně cvičím. Momentálně mě nejvíce baví jóga a různé skupinové lekce. 

5) Co děláš ve svém volném čase?

Moc volného času nemám, protože kromě focení pracuji v oboru a donedávna jsem k tomu všemu ještě studovala. Momentálně nejvíce volného času trávím se svým přítelem a snažím se věnovat i svým přátelům, se kterými ráda zkouším nové kavárny, popř. restaurace. Moc ráda vařím a zkouším nová jídla. Do budoucna plánuji zakomponovat i učení se cizích jazyků. 

6) Co ty a kluci? Jaký tip kluků se ti líbí a proč?

Zjistila jsem, že asi nemám vyhraněný typ, protože jsem měla vždycky pocit, že se mi líbí vysocí blonďáci, ale vždycky jsem pak skončila s někým jiným. V minulosti jsem to měla celkem divoký, co se vztahů týče, ale momentálně jsem moc spokojená. Můj nynější přítel nejen focení toleruje, ale navíc mě v tom i podporuje a pomáhá mi. 

7) Prozraď nám o sobě něco, co nikdo neví? 🙂

No popravdě mě nic nenapadá, protože vůči příteli a svým nejbližším přátelům jsem naprosto otevřená, takže tím se eliminuje ta podmínka “co nikdo neví”. Nicméně můžu prozradit takový svůj zlozvyk. Jsem závislá na balzámu na rty a hřebenu. Pokud náhodou během dne zjistím, že tyhle dvě věci nemám u sebe, musím si je okamžitě jít koupit. Proto mám doma těchto věcí nespočet. 

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

foto: archiv TerryZ
foto: archiv TerryZ
foto: archiv TerryZ
foto: archiv TerryZ
foto: Artur Gallen
foto: Artur Gallen
foto: David Skoumal
foto: David Skoumal
foto: Petr Šebesta
foto: Petr Šebesta
foto: Tomáš Znojemský
foto: Tomáš Znojemský

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share