Fotomodelka Tereza Kočová ukáže “Kozičky pro kočičky”.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Fotomodelka Tereza Kočová ukáže “Kozičky pro kočičky”.

Fotomodelka Tereza Kočová studuje na Karlově Universitě fakultu Sociálních věd a pochází z Liberce. Již jste o ní mohli slyšet ve spojitosti s veganstvím a fotografováním.

Tereza se fotomodelingu věnuje již pátým rokem a před časem se rozhodla, že by bylo pěkné uspořádat výstavu fotografií, na kterých je zachycena, jelikož je to něco v Česku zcela unikátního. Běžně vystavují pouze autoři fotografií, nikoliv lidé, kteří na fotografiích figurují.

Co nám sama Tereza prozradila o chystané akci? “Nemám ráda akce, které nemají hlubší význam a vynaložit tolik energie kolem organizace takové události jen pro svou vlastní prezentaci mi přišlo vcelku zbytečné. Přišla jsem tedy s nápadem vytvořit dobročinný projekt, který by měl za úkol podpořit vybraný kočičí útulek.”


Celá akce je nyní již ve fázi pokročilých příprav a nyní vám můžeme odtajnit nejen čas a místo události,  ale rovněž i program vernisáže. Událost nese veskrze humorný a původně pracovní název: “Kozičky pro kočičky” a proběhne 16. 11. 2016 od 18:00 v Clubu Blues Bahnhof v Bubenči.

“Během večera představím dva kalendáře, jejichž prodej bude na vernisáži zahájen, dále se můžete těšit na dražbu fotografií od nejlepších českých fotografů uměleckého aktu, v suterénu klubu si návštěvníci budou moci vychutnat živou hudbu a občerstvení a v průběhu celého večera si bude možné zakoupit vystavené originální fotografie”… prozrazuje nám modelka pár dní před akcí.

“Tímto tedy vyzývám všechny milovníky koček, fotografie, dobré hudby a vína, aby si 16. listopadu udělali čas a přišli si užít příjemný večer a přispěli na podporu skvělého místa!”

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Alena Syslová
foto: Alena Syslová
foto: Miloš Burkhardt
foto: Miloš Burkhardt
foto: Pa Pen
foto: Pa Pen
úvodní fotka události, foto: Petr Šebesta
úvodní fotka události, foto: Petr Šebesta


 


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share