Fotomodelka Tereza Furmánková nejenom fotí, ale také rozjíždí hostessingovou agenturu!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Fotomodelka Tereza Furmánková nejenom fotí, ale také rozjíždí hostessingovou agenturu!

Fotomodelka Tereza Furmánková (27) pochází z krásných českých hor – Jeseníků, přímo z města Jeseník. V současnosti žije a pracuje v Brně jako asistentka ředitele v jedné nejmenované projekční firmě. „Každé z měst má něco do sebe. Někdy mě hektičnost Brna unavuje a ráda jedu do klidných míst. Relaxovat do přírody. Kromě práce v soukromé firmě rozjíždím hostessingovou agenturu Hostessmart, takže toho občas není málo. Ale od toho přeci život je – žít rychle a skvěle! „


1) Zaujalo nás poslední focení, prozradíš nám, jak probíhalo a kdo fotil?

Poslední focení jsem absolvovala s fotografem Radimem Spáčilem v krásném ateliéru v Brně. Focení bylo uvolněné, zábavné a vzniklé fotografie byly velice povedené. Stejně tak jako předposlední focení s  fotografem Petrem Štěpánem, které stojí taktéž za zmínku. S Peťou je focení rychlé, plné nápadů a výsledky dokonalé. 

2) Co máš ráda na focení a jak dlouho se mu věnuješ?

Focení se věnuji intenzivněji poslední rok. Vše začalo u fotografky Kvetky Zambojové, kde jsem dělala modelku pro její žákyni při fotografickém kurzu. Tam jsem se setkala i s vizážistkou Klárkou Portešovou (v současnosti už si dovolím říci i kamarádkou), která mě líčí na mnoho focení.  Následovalo focení s výborným fotografem Standou Habrůvkou na Brněnské Riviéře a dalšími. Na focení miluji rozmanitost, možnost zapomenout na starosti všedního dne. Je to pro mě takový způsob relaxace a klidu.

3) Určitě máš ráda módu, co ráda nosíš a proč?

Ráda nosím elegantní oblečení. Cítit se žensky je pro mě důležité. Jinak to nikterak neprožívám. Vysoké podpatky a drahé oblečení nejsou nic pro mě. Oblečení mám často nakoupeno do 30 minut 🙂 Raději ten čas věnuji přátelům a jiným aktivitám. 

4) Jsi krásná dívka, prozraď nám, jak se udržuješ fit a sexy?

Děkuji 🙂 Občas si zacvičím, ráda běhám, jezdím na kole, chodím do přírody. V jídle se zrovna moc neomezuji. Mám ráda pivo, víno, což se moc se zdravým životním stylem neslučuje. A když už cítím, že bych měla něco dělat, pár dní sportuji, jím zdravěji a jsem zase spokojená. Mezi základ zdravého vzhledu také považuji vnitřní klid. K tomu mi pomáhá partner, rodina a úžasní přátelé které kolem sebe mám. Za to jim moc děkuji.

5) Jak jsi prožila Vánoce a co chystáš na zimní dovolenou?

Letošní Vánoce – respektive Štědrý den jsem trávila v Brně. Následně jsem se přesunula na pár dní k rodině do Jeseníků. Silvestra si chci užít v Brně. Dovolenou plánuji na jaro/léto. Láká mě Izrael, Albánie.

6) Co ty a muži? Jak by měl podle tebe správný muž vypadat a jaký by měl být?

Správný muž?  Určitě by to měl být  gentleman. Měl by mě umět rozesmát, nepřetvařovat se a nebýt egoista. Především mít nohy pevně na zemi. 

V současné době přesně takového muže po svém boku mám. Dokážeme spolu mluvit a smát se hodiny. Má skvělé  a vtipné nápady – naposledy jsem fotila jeho sbírku pivních vršků, popravdě nebylo jich zrovna málo! 🙂 Na jaro už mi vymyslel téma focení u jeho motorky. Tak uvidíme, kolik nápadů ještě vytvoří 🙂 

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Radim Spáčil
foto: Radim Spáčil
foto: Radim Spáčil
foto: Radim Spáčil
foto: Standa Habrůvka
foto: Standa Habrůvka
foto: Kvetka Zambojová
foto: Kvetka Zambojová
foto: Petr Štěpán
foto: Petr Štěpán
foto: Petr Štěpán
foto: Petr Štěpán
foto: Miroslav Petrla
foto: Miroslav Petrla

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share