Fotomodelka Tereza Dokoupilová nám prozradila, proč nefotí akty!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Fotomodelka Tereza Dokoupilová nám prozradila, proč nefotí akty!

Fotomodelka Tereza Dokoupilová (28) pochází z Ostravy a pracuje jako prodejní asistentka. Co nám na sebe tato krásná dívka prozradila?

1) Věnuješ se fotomodelingu, jak jsi se k tomu dostala a co tě na tom baví?

Původně jsem se chtěla dostat k modelingu a chtěla jsem vyzkoušet svět přehlídek (což se mi tedy nakonec podařilo 😀 , ale předtím mě oslovil náhodou jeden fotograf, díky kterému jsem získala první fotky a následně si založila na portálu pro fotomodelky a fotografy účet a pak to šlo samo a já se tak dostala k focení a poté do první modelingové agentury.

2) Fotíš akty? Kde je tvá hranice nahoty, za kterou bys nepřešla a proč?

Akty ani jinou nahotu nefotím a ani mě popravdě tento styl focení neláká, jelikož si myslím, že nahé tělo ženy by mělo být jen pro jedny oči, a to oči partnerovi.3) Jaký styl focení tě baví a proč?

Vždy mě bavil fashion styl, jelikož se na fotkách může modelka vždy „vyblbnout” s různými modely, které by si třeba ani normálně na sebe neoblékla a také glamour, při kterém si každá připadá sexy.

4) Máš nějaké cíle ve fotomodelingu, čeho jsi už dosáhla?

Fotomodeling byl vždy pro mě spíš koníčkem než formou výdělku apod a nikdy jsem žádné velké cíle neměla a vše nechávám náhodě 🙂

5) Také ráda tancuješ, co tě na tom nejvíc baví?

Kromě tance samotného, kterému se věnuji již od mala, mě nejvíc baví to, že mám možnost vždy poznat zajímavá místa, nové lidi, setkám se také se známými lidmi, zpěváky, DJ apod a hlavně, kdo by se nechtěl dostat na kde jakou party a festival zadarmo, a ještě do zákulisí 😀

6) Jaký je pro tebe nejlepší outfit pro tancování?

Mám nejraději body, které je pohodlné a zároveň sexy.

7) A co nejraději nosíš ve voleném čase?

Nemám nějaký konkrétní styl oblečení, který ve volném čase nosím, takže se spíš můj denní outfit Odvíjí podle příležitosti a kde v ten den vyrážím.

8) A co ty a muži? Jak vypadá tvůj pan vysněný? 😉

Můj pan vysněný má tmavé vlasy, tmavé na krátko střižené vousy, zajímavé oči, ale hlavně mě musí umět vždy překvapit, rozesmát a podržet ve všech životních situacích.

9) Jak se udržuješ fit a sexy?

Naštěstí jsem zdědila skvělé geny, takže si pouze preventivně jednou týdně zajdu do fitka, jinak veškerý pohyb mám z tančení 🙂

10) Co ty a plastické operace? Máš nebo plánuješ nějaké?

Proti plastickým operacím nic nemám, jelikož spoustě lidem pomůže vyřešit psychické problémy z nedostatků či nedokonalostí na svém těle takže i já i přes to, že žádnou plastickou operaci nemám, již nějakou dobu uvažuji o plastice nosu.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Vladimír Souček
foto: Vladimír Souček
foto: Club Magic
foto: Club Magic
foto: Marek Blachowski
foto: Marek Blachowski
foto: Monika Polášková
foto: Monika Polášková

Redakce Bulvar24.cz

Share