Fotomodelka Klára Caletková zabojuje o titul Face of Fashion TV

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Fotomodelka Klára Caletková zabojuje o titul Face of Fashion TV

Fotomodelka Klára Caletková Je 24 letá rodačka ze Slovenska. Vystudovala Univerzitu Komenského v Bratislavě a už rok se pyšní titulem Magister. Od ukončení vysoké školy se však věnuje pouze modelingu a fotomodelingu.

Co ji čeká v nejbližší době? … “Casting na moderátorku světové televize Face of Fashion TV pod záštitou ředitelky Gabriely Drobovej.”

“Na casting se nám přihlásilo přibližně 500 děvčat, do semifinále jsme vybrali 20 děvčat. Z těchto 20 děvčat vybereme 10, které budou natáčet program Face of Fahion TV”…  prozradil producent televize Peter Rakovský.

Jak vidí casting Klára? “Jsem nesmírně šťastná i za to, že jsem v Top 20 a už to považuji za úspěch, že mě vybrali z tak velkého množství přihlášených děvčat. Při každém castingu a výběru se držím při zemi, jak se říká.”

Jaké byly podmínky při výběru? “Top 20 vybrala porota Fashion TV, podmínkou bylo, aby dívka byla modelka, bývalá modelka, nebo aspoň jako modelka vypadala. Podmínkou je také znalost anglického jazyka. Finálový casting se uskuteční tuto neděli v Bratislavě.”

Co ještě Kláru čeká v nejbližších dnech? “Příští víkend odjíždíme s dívkami na soustředění do Biobione. Celkem je cca 14 turnusů a z každého turnusu se vyberou dívky, které budou bojovat o titul Miss Bibione. Fotomodeling, jako takový, jsem už stopla a chci se naplno věnovat mému snu a to práce v televizi.”

Súkromný archív, Klára so sestrou na Autosálone pre gridgirls
Soukromý archív, Klára se sestrou na Autosalónu pro GridGirls

Klára je finalistka soutěží krásy Miss Carat Tunning, Miss Europe Challenge, Face of Gemme. Absolvovala různá focení pro značky, také přehlídky, nebo natáčení klipů a reklam. Klára se také pyšní titulem 1. Adam girl v roku 2015. Článek z časopisu Adam byl uveřejněný i v “Novom čase”, kde ji propírali lidé, kteří čtou bulvár.

Jak to vidí Klára? “Do této branže jsem šla s vědomím, že lidé, kteří časopisy čtou o mně nebudou psát jen pěkně a pravdivě. Přečetla jsem si o sobě, že mám postavu jakou mám, jen proto, že si můžu dovolit různé zkrášlovací procedury, celý den nic nedělám, a mám různé plastiky. Pravdou je, že jediné, co je umělé, jsou možná tak prodloužené vlasy a to má už každá druhá. Avšak musím říct, že ať už lidé o mně píší pěkně, anebo škaredě, vše mě posouvá vpřed a cítím ještě silnější motivaci.”

Natáčanie programu v Roof Bar Bratislava
Natáčaní programu v Roof Bar Bratislava

Jaké máš koníčky? “Miluji cestování a poznávání nových krajin, vzdělávaní se,  také miluji svoji rodinu a přítele a jsem ráda, když můžu čas trávit s nimi, jsem shoppaholic a miluji nákupy 🙂 “

Zadaná? “Čekala jsem přesně tuto otázku. Moje odpověď zní Bubi 🙂 “ ( I když jsme se jméno nedozvěděli, podle našich tajných zdrojů 🙂 randí táto kráska s nejmenovaným slovenským fešákem, který se v minulosti také věnoval příležitostně fotomodelingu, je podnikatel, věnuje se studiu a miluje fitness.)

časopis Adam fotene Dušan Krištek
časopis Adam, foto: Dušan Krištek
časopis Adam fotil Dušan Krištek
časopis Adam, foto: Dušan Krištek
časopis Adam, Nový čas -prvá adam girl rok 2015
časopis Adam, Nový čas – první Adam girl rok 2015
časopis womanman foto Michal Babčan
časopis womanman foto Michal Babčan
Fashion, foto Vladimír Kocian
Fashion, foto Vladimír Kocian
Fotenie pre návrhárku Simonne Tejjedi foto Marcel Hudeček
Focení pro návrhářku Simonne Tejjedi, foto Marcel Hudeček
Natáčanie programu Sladký život
Natáčení programu Sladký život

Profilové foto: Jan Hubník

Redakce Bulvar24.cz

Share