Fotomodelka Hana Novak: “Fotografie je světem fantazie, kde se míjí spousta zajímavých a kreativních lidí”

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Fotomodelka Hana Novak: “Fotografie je světem fantazie, kde se míjí spousta zajímavých a kreativních lidí”

Rakouská fotomodelka s českými kořeny Hana Novak (41) žije v Rakousku, v hlavním městě Vídni a má vyšší právní vzdělání. Jejím pracovním místem je svět modelingu. Jako modelka je neustále v jednom kole a cestuje po celém světě. Co nám na sebe tato krásná česká modelka prozradila?
Věnujete se modelingu, jak dlouho a co vás k tomu přivedlo?

Odpověď: K fotomodelingu mne přivedla velká souhra náhod a příhodná konstelace hvězd (smích). Vážně jsem jej začala vnímat před třemi roky, kdy přišla na stůl první smlouva a honorář, stručné, seriózní a věcné jednání s profesionálním teamem, kde každý věděl, kde je jeho místo a já jsem si rychle uvědomila svou zodpovědnost za společný výsledek a co znamená profesionalita.

Co vás na modelingu baví a co třeba i nebaví a proč?

Odpověď: Fotografie je světem fantazie, kde se míjí spousta zajímavých a kreativních lidí. Vzniká vnímáním obrazu prostřednictvím dopadajících paprsků světla a je vyjádřením určitých představ. Reálný svět je ten skutečný, ve kterém se pohybuji…jako u každého jiného… vaření oběda, plná pračka, asistence při školních úkolech, práce na zahrádce…..(smích)

Jaké jsou vaše úspěchy a cíle v modelingu?

Odpověď: Úspěchy? A nebo cíle? Úspěchem je přece výsledný produkt a jeho působení na cílovou skupinu a spokojený zadavatel zakázky. Pokud budu jako fotomodelka potřebná, považuji to za úspěch a ta cesta k němu je můj cíl.

A co soukromý život? Co děláte ve volném čase?

Odpověď: Mou prioritou je rodina a aktivity s ní spojené, dále literární tvorba. A protože je to život soukromý, musí i soukromým zůstat (smích)

Jak se udržujete fit?

Odpověď: Receptů, jak se udržet fit, najdete skutečně mnoho. Pro mne je to dodržování určité životosprávy, přizpůsobení si jídelníčku a ve volných chvílích sport, za který považuji i vykonávání domácích prací 😊   

Natočila jste i sexy videa… co je pro vás lepší… focení nebo točení a proč?

Odpověď: Sexy videa? (Smích) Je vám znám můj věk? Děkuji, že na vás těch pár krátkých videoukázek takto zapůsobily. Jsem činná pouze ve fotomodelingu, video je spíše výjimkou.

Jaký máte oblíbený outfit?

Odpověď: Roztrhané rifle a bílé tričko.

Pracujete v zahraničí… kde všude jste už pracovala?

Odpověď: Po celé Evropě.  Za pár hodin se můžete dostat kamkoli. Často je to únavné, ráno čekáte na letišti, v poledne  pózujete před objektivem a při pozdní večeři již sedíte doma s rodinou a sotva vidíte na jídlo….

Co byste ráda chtěla sdělit čtenářům…

Odpověď: Život má spoustu odstínů barev, chutí a vůní. Čas je jeho průvodcem. Umění to vnímat, je každému dáno.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Vladislav Vágner
foto: Vladislav Vágner
foto: Vladislav Vágner
foto: Vladislav Vágner
foto: Vladislav Vágner
foto: Vladislav Vágner
foto: Vladislav Vágner
foto: Vladislav Vágner

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share