Fotomodelka a tanečnice Natálie Vyležíková: “Můj život je krásný a vše jde podle plánu!”

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Fotomodelka a tanečnice Natálie Vyležíková: “Můj život je krásný a vše jde podle plánu!”

Fotomodelka a tanečnice Natálie Vyležíková si v poslední době hodně rozšířila své portfolio a i přesto, že má před sebou maturitu, tak se naplno věnuje všemu, co ji baví, a snaží se vše zvládat s nadhledem, i když ne vždy je to lehké. Navíc od poloviny března má další byt v Praze, tudíž se pomalu, ale jistě přesouvá do Prahy a opouští Opavu. A to je další posun v jejím životě. Jak sama říká „mám z něj radost. Vše jde podle plánu.“


1) V poslední době hodně fotíš, kde jsi s kým fotila a co?

Odpověď: Ano, je to můj úděl a jak plyne z mého předchozího článku, kdy jsem psala, že po operaci se okamžitě vrhám naplno věnovat photomodelingu. Mám nyní plno nabídek a máte se na co těšit. Rok 2018 je magický a ještě plno se tohoto roku má stát. Cítím v sobě velkou touhu seberealizace a realizace všeho dění kolem mne.

Hned v lednu jsme měli naplánované focení a točení videa se Petrem Zapletalem (Zlyart), na které jsem opravdu dlouho čekala, protože točení videí mě velmi baví, jsem velmi aktivní a focení je hodně o pózách, takže musíte být v klidu, což pro mne ještě mladý hyperaktivní kuře není ideální. Já prostě zbožňuji to, jak se zapne kamera, já nasadím úplně jinou tvář a v ti chvíli mužů být úplně kýmkoliv. Asi týden potom jsem fotila s fotografem Michalem Trojanem mlékové fotky. To bylo opravdu zajímavé focení. Jedna fotka je opravdu povedená a mám z ní velkou radost. Poté asi měsíc zpět se uskutečnilo focení s CFG photography, což byla pro mne velká čest, protože tento fotograf fotí fitness dívky, a naše spolupráce byla pro mě dokonalá, fotograf velmi profesionální a zdvořilý, mladý muž. Dodání fotek Perfect!! Za pár dní mi poslal krásné fotky, které mám určitě v plánu si vystavit. Focení bylo náročné, protože jsem musela byt 3 hodiny naprosto v zpevněných pózách, opravdu makačka, ale výsledek neskutečný. A nyní tento víkend jsem fotila s Vitkem Petrasem, focení bylo netematické a naplánované opravdu rychle, přesto fotky jsou skvělé a velmi povedené. Když je skvělý tým, hned se lépe pracuje. Moc bych chtěla poděkovat všem fotografům za kooperaci a za skvělé výsledky.

2) Jak focení probíhalo a co se ti na něm nejvíc líbí?

Odpověď: Focení probíhá podle toho, jaký je fotograf, to vždy ovlivní celou atmosféru focení a také i mé chování. Na focení, stejně jako u tančení, mě baví to, jak měním naprosto svou osobu a hraju si sama se sebou a překvapuji sama sebe tím, co skutečně ve mně je ukryto. Pokaždé jsem jiná. A to miluji. Můj život není vůbec kamarád se stereotypem a nudou.

3) Hodně tancuješ, kde to máš nejraději?

Odpověď: Tancuji stále a ještě nějakou chvíli budu. Uvidíme, jak dlouho u tančení zůstanu. Opravdu nejraději a nejvíce tančím ve Oneclubu na Melantrichově ulici. To už nazývám jako domov, srdeční záležitost. Pracuje tam plno skvělých lidí, ke kterým jsem si vytvořila cit a mám je ráda. A doporučuji všem tento klub, kteří si chtějí užit skvělou noc s nejkrásnějšími tanečnicemi, skvělou hudbou a barmani se postarají o pořádnou zítřejší opici. Oneclub

4) Jak reaguje okolí na tvoji novou image a proměnu?

Odpověď: Mí blízcí vidí u mě spokojenost a to uspokojuje i je. Moc se nesoustředím na to ,,Co si říkají ostatní“ jsem sama sebou, vím, jaký to mělo důvod (viz. předchozí článek). Nelituji ničeho. Lidé mají tendenci spíše odsuzovat změnu toho, co nám pánbůh dal. Ale já mám jiné motto: Pokud na sobě něco nemáš rád a neumíš to přijmout, neváhej a změn to.

5) Co dalšího tě baví a co kromě focení a tančení děláš?

Odpověď: Jsem naprosto renesanční člověk, který je strašně zvídavý a potřebuje se stále něco učit a zkoušet nové věci. Mé zájmy jsou opravdu ze všech možných kategorii. Miluji sport a tanec, ale toto jsou činnosti, při kterých se potřebuji naprosto vybít, protože jsem příliš hyperaktivní, ale pak tu jsou činnosti, kdy naopak potřebuji úplně vypnout. To je například četba, ale kvůli povinné četbě ve škole nestíhám tolik číst to, co mě nejvíce zajímá. Miluji téma knih jako je Život po životě, reinkarnace, učit se milovat sám sebe a svůj život, to jsou podle mne knihy, které by si měl přečíst každý, aby pochopil fungování světa. Ale v poslední době se věnuji hodně své literatuře, protože od 13 let skládám básně a mám v plánu napsat svou vlastní knihu, ve které budou tyto básně obsaženy. Má múza jsou muži v mém životě a příroda! Hlavně příroda. Jsem odmala velmi spjata s přírodou a skutečné uklidnění a lásku cítím právě na horách, loukách nebo se zvířaty. Byla jsem jako malá hodně vedena k přírodě, jezdila jsem na koních, což mi v poslední době moc schází, a protože od 22.3. jsem oficiálně nastěhovaná do Prahy, mám velké obavy z ruchu velkoměsta, která mne často dokáže vyvodit z míry. Budu si tam muset najít nějaké své přírodní království. Jak říkám, opravdu mám zálibu v mnoha oborech a to mne moc baví, můj život nikdy nezažil stereotyp.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Vítek Petras
foto: Vítek Petras
foto: Petr Zapletal zlyart
foto: Petr Zapletal zlyart
foto: Oneclub
foto: Oneclub
foto: Oneclub
foto: Oneclub
foto: Oneclub
foto: Oneclub
foto: Oneclub
foto: Oneclub
foto: Oneclub
foto: Oneclub
foto: Oneclub
foto: Oneclub
foto: Oneclub
foto: Oneclub
foto: Michal Trojan
foto: Michal Trojan
foto: Marika Kiselevá
foto: Marika Kiselevá
foto: CFG photography
foto: CFG photography
foto: CFG photography
foto: CFG photography
foto: CFG photography
foto: CFG photography
foto: CFG photography
foto: CFG photography

Profilové foto: Vítek Petras

Redakce Bulvar24.cz

Linda

 

Share