Fotografka Nikola Bílková vytáhla modelky do zahrad hotelu Okoře

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Fotografka Nikola Bílková vytáhla modelky do zahrad hotelu Okoře

Focení probíhalo minulou neděli na Family Hotel Okoř. Před fotoaparátem se ukázaly modelky Andrea Mühlhansová, Kamila Hásová, Tereza Bendová, Nikola Bechyňová.

Co nám prozradila o focení fotografka Nikola Bílková?… “Fotily jsme v zahradách Okoře, když napadl čerstvý sníh, což jsme si moc na focení přály. Bílá zasněžená zahrada dodala fotkám pohádkovou atmosféru. Já sama miluji bílé a čisté fotky, takže jsem ráda, že i počasí vyšlo dle mého přání. Styling jsme taktéž přizpůsobily počasí, avšak ne teplotám. Focení v zimních kombinézách by nejspíš nepůsobilo sexy 🙂 “


Jak můžete vidět, modelky měly na sobě pouze prádlo, body, či svetříky, vše ve světlé krémové či bílé barvě a i když bylo pouze 6 stupňů nad nulou, zima modelkám dle jejich vyjádření nebyla. “Výsledné fotky jsem měla dopředu promyšlené, takže jsem je ve sněhu netrápila dlouho. Modelky líčila a česala Martina Knížová, backstage video natáčel Jirka Mašek…” dodala fotografka.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Jirka Mašek

Foto: Nikola Bílková

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share