Fitness trenér a kouč David Huf si osdvezl manželku i druhého syna domů

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Fitness trenér a kouč David Huf si osdvezl manželku i druhého syna domů

Ve středu v poledne si fitness trenér a kouč David Huf (42) přijel do porodnice u Apolináře pro manželku Danielu a druhorozeného syna Daniela. Kvůli rozrůstající rodině dokonce začal být praktickým mužem a pořídil si místo rychlého sedanu rodinný vůz od AAA AUTO.

„Jak u prvního syna Davida, i tentokrát jsme zvolili porodnici U Apolináře a MUDr. Vratislava Krejčího, moc jsme byli spokojení,“ přiznal Huf při odchodu z porodnice, kdy hrdě nesl druhorozeného Daniela, který se narodil o pár týdnů dříve. „Naštěstí žádné komplikace nenastaly. Porod byl spontánní a rychlý. Daniela byla 6 dní v porodnici a měla tu nejlepší péči sestřiček i doktorů,“ dodal hrdý otec, který se s manželkou shodl, že malý Daniel je podobný nejvíce staršímu bráškovi Davídkovi. „Davídek je pyšnej bráška a už se těší, jak bude s malým jezdit na výlety,“ přiznal Huf.

Ten se ani nebránil být jako podpora přímo u porodu. „Byl jsem na porodním sále a jsem za to rád. Oproti prvnímu porodu jsem už byl naprostý profík nad věcí.“ Co se týče výbavičky, tu už manželé Hufovi mají téměř celou, jen chybí doladit pár drobností v pokojíčku. „Druhý pokojíček máme zařízený tak napůl, ale vše potřebné je, což stačí. Hlavní je, aby se Daniela a kluci cítili v pořádku. Budu se snažit pomáhat, ale upřímně, mám před sebou náročné projekty, tak uvidíme, jak to společně zvládneme, jelikož máme už jen jednu babičku, žijící v Opavě.”

Prozatím se David dokázal vzdát své lásky k nepraktickým vozům a dal přednost pohodlí a rodinnému komfortu. „Mám rád auta, ale teď prostě není čas na plnění mužský snů, tak jsem si vybral z široká nabídky AAA AUTO bezpečný a prostorný Opel Zafira. Takže v tuto chvíli má praktičnost prostě přednost.“

Článek: Fitness trenér a kouč David Huf je dvojnásobný otec

hufovi2
Foto: Jaroslav Fikota
hufovi
Foto: Jaroslav Fikota
_DSC9719
Foto: AAA Auto Praha
_DSC9726
Foto: AAA Auto Praha
_DSC9728
Foto: AAA Auto Praha
_DSC9731
Foto: AAA Auto Praha
_DSC9745
Foto: AAA Auto Praha
_DSC9747
Foto: AAA Auto Praha
bracove d a d hufici
foto: archiv – bratři Hufovi

Zdroj / foto / článek: Jana Fikotová

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share