Finálový galavečer Česká Miss 2017 – co byste určitě měli vědět!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Finálový galavečer Česká Miss 2017 – co byste určitě měli vědět!

Na 23.9.2017 si neplánujte nic jiného! V ten večer se totiž rozhodne o tom, která z finalistek získá titul Česká Miss 2017 a poletí reprezentovat Českou republiku na nejprestižnější světovou soutěž krásy, Miss Universe. Další dvě vítězky poletí reprezentovat ČR na Miss Earth a Miss Supranational. Vy osobně můžete být u toho! Představujeme finalistky České Miss 2017, termín i místo finálového galavečera a současně přinášíme stručný přehled o všem, co se událo za poslední měsíce. Průběžně samozřejmě o všem informujeme na webových stánkáchInstagramuFacebooku i YouTube kanálu České Miss – můžete nás sledovat a vědět tak o všem mezi prvními!


Finálový galavečer Česká Miss 2017 

O tom, která z dvanácti finalistek se stane královnou krásy, rozhodne veřejnost i odborná porota 23.9.2017. Velkolepý finálový galavečer se uskuteční pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka a primátora Ing. Petra Vokřála v DRFG Areně v Brně.

Finálový galavečer na televizní obrazovce

Finálový večer i cestu dívek uvidí i diváci u televizních obrazovek. Celou cestu dívek samozřejmě natáčíme a kromě finále připravujeme i seriál Hledá se Česká Miss 2017. Ten poběží od 26.8.2017 každou sobotu v prime time, od 19 hodin, na Regionální Televizi CZ. Jedná se o celoplošnou televizi vysílající pozemním i satelitním prenosem. Současně připravujeme živé vysílání na online a sociálních sítích.

Představujeme 12 finalistek České Miss 2017

Která z dívek se stane Českou Miss 2017 a zároveň tváří kosmetické firmy Juliette Armand? Vítězka získá kontrakt ve výši půl milionu korun českých a mnoho dalších hodnotných cen, celkem za více jak jeden milion. Vyhrát může jen ta nejlepší – i proto jsme vybrali 16 dívek, aby se po dobu spolupráce s dívkami postupně počet redukoval a do finále se dostaly zkrátka ty nejlepší! Představujeme finalistky, které budou bojovat o titul Česká Miss 2017.

V červnu proběhlo oficiální představení finalistek v hotelu Augustine, a Luxury Collection Hotel, v Praze. A které dívky tedy letos budou bojovat o titul Česká Miss 2017?

 • 1) Monika Vrágová, Břeclav
 • 2) Michaela Šmejkalová, České Budějovice
 • 3) Petra Mácová, Praha
 • 4) Michaela Habáňová, Zlín
 • 5) Iva Uchytilová; Praha
 • 6) Vendula Soukeníková, Nivnice
 • 7) Silvie Hirtová, Břeclav
 • 8) Petra Kaprhálová, Plzeň
 • 9) Tereza Vlčková, Zlín
 • 10) Markéta Matoušová, Česká Skalice
 • 11) Tereza Jedličková, Pardubice
 • 12) Michaela Kadlecová, Praha

Co všechno už mají finalistky za sebou? Podívejte se!

První polovinu roku jsme se určitě nenudili! Po lednových castinzích ve vybraných městech se uskutečnilo semifinále v nádherném Augustiniánském domě, následně odjelo 16 finalistek do luxusního Hotelu Lomnica ve Vysokých Tatrách, kde je čekal vyčerpávající program a spolupráce s mnoha profesionály, při druhém soustředění nepřálo počasí, ale i tak bylo pro všechny jedinečným zážitkem – kromě pobytu v luxusní Ville Memories měly dívky příležitost zúčastnit se kurzu přežití s Outdoor Survival a dny v přírodě stály opravdu za to! Finalistky se vzdělávají nejen v oblasti módy, focení, modelingu či sociálních sítích, ale mají za sebou i řízenou degustaci s odborníky z vinařství Vinný Dům nebo třeba workshop chůze a rétoriky. A chcete vidět naše krásné finalistky v plavkách? Tak to se podívejte na tuto reportáž ze Žlutých lázní. Součástí programu finalistek byla i účast na několika akcích, kde patřily mezi VIP hosty, či podpora charitativních aktivit Women For Women, Se psem mě baví svět, La Sophia nebo 4U2.

Vítězky České Miss slaví úspěchy v Čechách i zahraničí

Vítězky České Miss 2016 si užívají opravdu dlouhé období svého kralování a jelikož jsou za více jak rok působení na poli showbusinessu ostřílené a zkušené, těší se mnoha úspěchům. Andrea Bezděková, Česká Miss 2016, aktuálně fotí díky spolupráci s PURE MODEL Management pro přední světové značky v Portugalsku, Natálie Kotková, Česká Miss World 2016, získala titul blogerka roku 2016 a stala se tváří několika přehlídek či kampaní, a Kristýna Kubíčková, Česká Miss Earth 2016, si kromě práce modelky zvládla otevřít i vlastní e-shop.

Česká Miss Online

Dokumentujeme cestu dívek, odkrýváme zákulisí a žádné novinky si nenecháváme pro sebe! I Vy můžete být přitom. Na YouTube kanálu najdete záznamy z jednotlivých aktivit, na Instagramu můžete sledovat vše, co se děje a na Facebooku kromě novinek najdete i mnoho zajímavých fotek.

Aplikace Česká Miss

Ještě nemáte aplikaci Česká Miss? Velká chyba! Stáhněte si aplikaci dostupnou v AppStore i Google Play, podporujte svoji favoritku a nenechejte si ujít nic nového!

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
Foto: Miss Events

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share