Finalistky Miss Face odpovídají na otázku… “Proč by pro vás lidé měli hlasovat?”

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Finalistky Miss Face odpovídají na otázku… “Proč by pro vás lidé měli hlasovat?”

Hlasování Miss Face je v plném proudu stejně, jako přípravy na finálový večer. Letošní dívky čeká ještě pobyt u moře, kde se bude fotit kalendář na rok 2016 a bude se cvičit choreografie na finále.

A co dívky čeká dál… na co se musí ještě připravit? Budou se učit správné stolovat, budou mít mediální výcvik, talentové zkoušky a každodenní ranní cvičení. Po příletu je naplánováno ještě české soustředění, kde se bude fittovat vše na finálový večer a soutěžní disciplíny a také se bude cvičit choreografie a natáčet medailonky a další aktivity, které jsou pro finalistky připravené.

Pokud už nyní má někdo svoji favoritku, tak může hlasovat na www.missface.cz. Každý den jeden hlas. A ten, kdo by se chtěl na finalistky přijít podívat osobně, tak ať rozhodně dorazí na finále 3.10. v Clarion congress Hotelu.

“Proč by pro vás lidé měli hlasovat?”

1. Andrea Žiačiková : Sympatie od lidí je vždy nejcennější, proto každý hlas má u mě jeden upřímný úsměv.

DSC_8683iii

2. Nikola Bechyňová : Protože bych si chtěla splnit sen a stát se Miss Face 2015 a posunout své cíle někam dal. 🙂

DSC_8611iii

3. Monika Vaculíková : Jsem milá, přátelská a cílevědomá holka, která si jde za svými sny a svým hlasem mi vyjádříte svou podporu.

DSC_8959iiii

4. Barbora Hamplová : Jsem obyčejná holka z Moravy, která je přátelská a má otevřené srdce pro všechny a ráda bych aspoň minimem pomohla těm, kteří to nejvíce potřebují.

DSC_8867 ii

5. Gabriela Sieglová : Proč by pro vás lidé měli hlasovat? Na tuhle otázku asi neumím správně odpovědět. Člověk by se neměl sám moc chválit. Pokud lidem připadám zajímavá a líbím se jim, tak věřím, že mi ten hlas dají.

DSC_8791ii

6. Tereza Svobodová : Protože věřím, že kdyby mě poznali osobně, svého hlasu by nelitovali. 

DSC_8752ii

7. Natálie Myslíková : Protože takovou finalistku ještě neviděli. Jsem všestranná, dokáži oslnit na přehlídkovém mole, dokáži vystřihnout roli ve videoklipu, dokáži vyhrát mistrovské medaile na atletickém stadionu, mám v plánu účastnit se vrcholových soutěži v bikini fitness a cítím se dobře, jak ve večerních šatech tak teplákách. Jsem spolehlivá, zodpovědná, cením si životních příležitostí, své rodiny a dobrých přátel.

DSC_8589iiii

8. Kateřina Knopová : Hlasujte pro mě, pokud chcete podpořit nejenom krásnou tvař, ale také dobré srdce , laskavou duši a smysl pro humor.

DSC_8943iii

9. Veronika Thielová : Mým cílem je zvítězit. Pomozte mi toho dosáhnout právě Vy. Děkuji Všem za Vaši podporu.

DSC_8884ii

10. Tereza Balcarová : Jsem velmi pozitivní a usměvavý člověk. Pokud se vám tedy líbím, podpořte mě prosím svým hlasem, určitě vás nezklamu. Děkuji moc.

DSC_8582ii

Foto / Zdroj: Miss Face

Redakce Bulvar24.cz

Share