Finalistkou č. 5 Miss Face 2016 je Barbora Hačecká, která o sobě tvrdí, že není žádná “stresařka”

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Finalistkou č. 5 Miss Face 2016 je Barbora Hačecká, která o sobě tvrdí, že není žádná “stresařka”

Finalistka s číslem 5 Barbora Hačecká o sobě tvrdí, že není velká “stresařka”. Na finále Miss Face 2016 za námi přijede z Mostu, tak uvidíme, jak to s tím stresem opravdu bude 🙂 Fanoušci z Mostu a nejen z něj ji určitě podpoří.

1) Co očekáváš od soutěže? Proč jsi se přihlásila?

Odpověď: Do Miss Face jsem se přihlásila, protože se mi líbilo, že se podporuje česká neonatologie, a také protože si myslím, že je to soutěž na úrovni a je velice vážená,  tudíž už jen to, že jsem ve finálové desítce, je velký úspěch. Od soutěže očekávám  především další spolupráci v rámci modelingu. A samozřejmě jako každá dívka tady bych si přála vyhrát 😀

2) Jak se připravuješ na finále?

Odpověď: Nejsem moc velký stresař, takže se spíše zaměřuji na fyzickou stránku, kde si myslím, že je stále, co zlepšovat. 


3) Jaké dívky se dle tebe mohou umístit na světové soutěži krásy a jaká by dle tebe měla být královna krásy?  

Odpověď: Dle mého názoru je důležité být vidět, chodit včas a nenechat se převálcovat ostatními dírkami, protože jak je známo dívky jsou drbny a světové soutěže nejsou výjimkou. Nejdůležitější je podle mě něčím vyčnívat a zaujmout, tedy být dobře připravená, ať už co se týče makeupu, úpravy vlasů, či stylingu. Královna krásy by měla být krásná nejen zvenku, ale i uvnitř a myslím si, že by měla být inteligentní. 🙂

4) Co tě Miss Face naučila a v čem je výjimečná?

Odpověď: Miss Face je rychle se vyvíjející soutěž,  je zde osobní přístup k finalistkám a každý si musel všimnout,  jak se o nás starají. Máme plno soustředění, activity days a beauty days a také dostáváme plno dárečků. Takže všem doporučuji se příští rok přihlásit ;-). Naučila jsem se toho spoustu,  ať co se týče makeupu a stylingu či etikety.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: www.missface.cz
foto: www.missface.cz
foto: Natural Light Portraits
foto: Natural Light Portraits


 Profilové foto: www.missface.cz

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share