Finalistka soutěže krásy Miss Face Vindy Krejčí řekla své ANO!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Finalistka soutěže krásy Miss Face Vindy Krejčí řekla své ANO!

Kdy bude svatba? Vyzpovídali jsme finalistku Miss Face s orientálními kořeny – Vindy Krejčí – o zásnubách, kariéře a plánech do budoucna.

Vindy Krejčí – finalistka prestižní soutěže krásy Miss Face Czech Republic s pořadovým číslem 10. již není k mání – před pár dny řekla své ANO.

1) Vindy, před nedávném jsi se zasnoubila se svým dlouholetým přítelem, řekni nám – jak ses cítila, očekávala jsi to nebo se jednalo o spontánní akt překvapení?

Odpověď: Vůbec jsem to nečekala – přítel je vždy spontánní a velmi romantický – Pravdou je, že má ,,trochu,, problém s vyjadřováním citů, ale svými gesty to mnohonásobně vynahrazuje. Onen večer byl plný pocitů – prvních pár minut jsem byla dokonce i velmi rozčílená, ale ve výsledku jsem byl jen šťastná –  a to jsem teď už každý den.


2) Rozčílená? Můžeš nám to trochu osvětlit ?

Odpověď: 😀 – Bylo to takhle – byla jsem s přítelem domluvená, že mě v onen den večer vyzvedne u mých rodičů a společně pojedeme domů – jenže, ten prevít to pár minut před domluveným časem zrušil a suše mi oznámil, že se ještě zdrží s přáteli na skleničce a poslal po mne taxík – Cítila jsem se tak smutně a naštvaně – nemám ráda když na poslední chvíli mění naše společné plány. Když jsem celá rozčílená seběhla dolů před dům, čekal mě již řidič s pugetem růží a instrukcemi. Vůz mě dovezl do bytu, kde jsme společně kdysi bydleli a tam můj partner nachystal další květiny, svíčky, překrásné šaty, šminky, šperky a vše potřebné, abych se mohla v pohodlí připravit na onen velký večer. Byla jsem v šoku, dal si s tím tolik práce, plakala jsem dojetím 🙂

3) Přítel je opravdový romantik – pak nejspíš nešlo říci NE, že ?

Odpověď: Omyl 😀 – ještě to pokračovalo.  Řidič mě odvezl do našeho nového bytu – celá chodba byla opět vyzdobená květinami a svíčkami – uvnitř čekal můj partner – oděn do smokingu, s pugetem růží a úsměvem ve tváři – několik hodin jsme si bez přestání vykládali, smáli se, tancovali a užívali si jeden druhého. Na konci večera přítel poklekl a Já si uvědomila, že přesně takto chci prožít svůj život – život plný překvapení, emocí a romantiky – pak nešlo říci NE !

4) Zní to jako pohádka – gratulujeme a oběma Vám přejeme mnoho štěstí ve společném životě. Teď ke tvé kariéře a práci.

Odpověď: V momentální době mám v plánu věnovat se především škole – na jaře budu maturovat a nerada bych podcenila jakoukoliv přípravu. Každopádně v hlavě mám několik skvělých nápadů a velmi se těším na jejich realizaci. S přítelem, jakožto stylistou vlastníme produkční agenturu FA FASHIONABLE a čeká nás několik módních foto-editoriálů, přehlídek a společenských eventů. Bude to velkolepé 😀

5) Poslední otázka – Co plánuješ do budoucna ?

Odpověď: Sama přesně nevím – je kolem mě spousta možností a cest a Já přesně ještě nevím, po které se vydám. Před nedávnem jsem dostala nabídku moderovat pořad Mejkap na televizi ÓČKO – natáčení a přípravy jsem si velice užila – kdo ví, možná ze mě jednoho dne bude moderátorka  nebo třeba produkční 😀

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Vindy Krejčí
foto: archiv Vindy Krejčí a Luděk Šmehlík
foto: Vindy Krejčí
foto: archiv Vindy Krejčí a Luděk Šmehlík
foto: Vindy Krejčí
foto: archiv Vindy Krejčí a Luděk Šmehlík


 Profilové foto: archiv Vindy Krejčí a Luděk Šmehlík

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share