Finalistka Miss Face 2016 Nikola Krmelová nám v rozhovoru prozradila, jaká by měla být královna krásy?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Finalistka Miss Face 2016 Nikola Krmelová nám v rozhovoru prozradila, jaká by měla být královna krásy?

Od dnešního dne vám budeme postupně představovat všechny finalistky Miss Face 2016. Dnes se nám v krátkém rozhovoru představí modelka Nikola Krmelová, které soutěží s číslem 1.

1) Co očekáváš od soutěže a proč jsi se přihlásila?

Odpověď: Od soutěže Miss Face Czech Republic očekávám hlavně možnost získat zkušenosti v oblasti modelingu a příležitost uchytit se a dále se rozvíjet.

A proč jsem se přihlásila? Přihlásila jsem se náhodou na naléhání mého kamaráda 🙂 Jsem ráda, že jsem to udělala, protože jsem zvědavá, mám ráda výzvy a chtěla jsem zjistit, jestli se budu líbit. Ještě do teď nevěřím, že jsem se dostala do finále.

Moc si této příležitosti vážím a děkuji všem, kteří mně pomohli a dále pomáhají.

2) Jak se připravuješ na finále?

Odpověď: Držím se pokynů, které mně byly uděleny. Například jsem začala pravidelněji jíst a více zapojovat do tréningů cardio. Čas rychle ubývá, tak se snažím připravovat i psychicky na velké finále.


3) Jaké dívky se dle tebe mohou umístit v celosvětové soutěži krásy a jaká by dle tebe měla být královna krásy?

Odpověď: V celosvětové soutěži krásy se dle mého názoru mohou umístit dívky, které jsou něčím zajímavé, atypicky krásné, zdravě sebevědomé, přirozené a vyšší.

Královna krásy by měla být krásná jak zvenku tak zevnitř, reprezentativní, pokorná, sebevědomá, žensky odzbrojující, chytrá, přátelská, veselá, milá, komunikativní a hlavně usměvavá…

3) Co tě Miss Face naučila a v čem je výjimečná?

Odpověď: Výjimečnost téhle soutěže spočívá v tom, jakým způsobem nás finalistky vyvíjejí a učí. Chtějí abychom jsme se cítily dobře a měly krásné vzpomínky. Vše je v přátelské náladě. Miss Face je hlavně výjimečná dobrými skutky. Všechny charitativní akce mě pozitivně nabíjí. Jelikož je to moje první soutěž, tak netuším jak to chodí jinde, ale z doslechu vím, že je Miss Face unikátní jedinečná a jedna z neprestižnějších soutěží v ČR. 

Miss Face mě naučila již dost, ale hodně mě teprve naučí.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: www.missface.cz
foto: www.missface.cz
foto: www.missface.cz
foto: www.missface.czProfilové foto: www.missface.cz

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share