Finalisté GAYMAN 2015 si soustředění doslova užili

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Finalisté GAYMAN 2015 si soustředění doslova užili

Ve dnech 7. – 10. 5. proběhlo v Jizerských Horách soustředění letošních finalistů GAYMAN 2015. Program měli absolutně nabitý a tak se rozhodně nenudili. Hned v pátek si po vlastní trase šli vyzkoušet bobovou dráhu v Janově, kde se málem stala tragédie. Jedna členka z přípravného teamu letošního ročníku totiž vyletěla z bobu a narazila do stromu. Naštěstí se nic vážného nestalo. Ač nehoda vypadala hrozivěji zůstalo po ní pár modřin a odřenin.

Finalisté pak zamířili do Jablonce nad Nisou, kde na ně v Muzeu skla čekalo opravdu nádherné přivítání pracovníků muzea. Krom společného focení, které proběhlo snad s každým pracovníkem, přišel finalisty pozdravit také zástupce magistrátu města. V samotné expozici pak finalisté mohli vidět například největší náhrdelník na světe, pivní láhve Luis Vuitton či ceny Český Slavík, Český Lev, nebo Thálii. Na konci expozice se finalisté podepsali do pamětní knihy, což nepotěšilo jen je samotné, ale také samotnou ředitelku muzea.

Po této prohlídce však čekala finalisty cesta na protrženou přehradu v Destné, kam je převezl team DJ-Net společně s úřadujícím Gaymanem Danielem Fröhlichem. Po 4 km pěší tůře si tak finalisté mohli prohlédnout chráněnou rezervaci, která je po Ještědu jedna z hlavních atrakcí Libereckého kraje.

V sobotu je čekal vědomostní test, kde nejlépe uspěl Michal Bogdan. Otázky typu ” Kdo byl poslední Československý socialistický prezident?” však museli zodpovídat bez svých “chytrých” telefonů, které museli odevzdat. Zvolil se také GAYMAN Gaymanů 2015, a tím se stal Marek Gajdoš.

Po testu je čekal výlet na Ještěd. Vzhledem k nepřízni počasí však byli finalisté na něm bezmála dvě hodiny uvězněni. Po té byla speciálně pro ně vyslána lanovka, aby se během chvíle, jelikož se blížila další bouřka, dostali bezpečně dolů a mohli se v klidu připravit na večerní akci v clubu Pink Bunny, kde je krom stálice Michélle de Moran, přijela podpořit také travesti skupina z Brna – Scandal Ladies. Nutno dodat, že párty to byla obrovská a tance chtiví hosté vydrželi až do rána. Za barem se o hosty staral 2. vice GAYMAN 2014 a GAYMAN Sympatie 2014 Ivan Dřevikovský.

Finalisté teď budou mít klidnější období, ale finále se blíží, takže podle jejich slov budou na sobě pracovat a zkoušet volnou disciplínu, která většinou rozhodne bodově o vítězi. Finále se koná 19. 9. 2015 v Praze.

Článek: GAYMAN 2014 na Mr. Gay World 2015 ostudu rozhodně neudělal

foto: Gold In GLBT Agency, o.s.
foto: Gold In GLBT Agency, o.s.
foto: Gold In GLBT Agency, o.s.
foto: Gold In GLBT Agency, o.s.
foto: Gold In GLBT Agency, o.s.
foto: Gold In GLBT Agency, o.s.
foto: Gold In GLBT Agency, o.s.
foto: Gold In GLBT Agency, o.s.

Zdroj: Gold In GLBT Agency, o.s.

Redakce Bulvar24.cz

Share