Film „Nebezpečná laskavost“  jde do českých kin!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Film „Nebezpečná laskavost“ jde do českých kin!

Románový debut Darcey Bell z roku 2017 „Nebezpečná laskavost“ na sebe rychle upoutal pozornost jako jedna z nejčtivějších knih roku, kterou čtenáři dychtivě hltali dlouho do noci. Román vynikal svojí osobitostí a aktuálností a kritika jej přirovnávala ke knize spisovatelky Gillian Flynn „Zmizelá“.

„Tajemství je jako virus:

snadno se šíří, ale zdraví neprospívá.“

– Stephanie


Filmovou adaptací románu Nebezpečná laskavost se režisér Paul Feig (Ženy sobě, Špión, TV seriál Machři a šprti) odklonil od hitových komedií, kterými se proslavil a natočil neotřelé filmové dílo. Do jedné z hlavních filmových rolí obsadil herečku Annu Kendrick, známou z filmového dramatu Lítam v tom nebo Zúčtování. Její přítelkyni hraje Blake Lively, herečka z komedie Café Society nebo akčního sci-filmu Green Lantern či dramatu Město.

Děj filmu se točí kolem spletité sítě zrady a odplaty a rovněž přináší sarkastický pohled na matku – blogerku Stephanii (Anna Kendrick), která se snaží odhalit pravdu o náhlém zmizení své nejlepší přítelkyně Emily (Blake Lively) z jejich městečka.

Do napínavé hry plné nečekaných zvratů, tajemství, odhalení, černého humoru, vztahů, lásky, zrady, oddanosti, vraždy a odplaty se zaplete i Emilyin manžel Sean.

Režisér filmu namíchal nebezpečný koktejl ve stylu Dívka ve vlaku a Zmizelá. Můžeme se na něj těšit v českých kinech od 25. října.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Vertical Entertainment CZ – Milujeme filmyFotogalerie:

ASF_plakat_A1_Main
Nebezpečná laskavost

Zdroj: Vertical Entertainment s.r.o.

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share