Filip Proučil Vás roztančí v rytmu božské lásky.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

LifestyleVideo

Filip Proučil Vás roztančí v rytmu božské lásky.

Hudebník a skladatel Filip Proučil představuje nový hudební videoklip s názvem ,,Divine Love,, . Zaposlouchejte se do pozitivní melodie a rytmických nástrojů.S Filipem jsme krátce hovořili o nové autorské písničce. Filipe řekni nám něco o písničce Divine Love ?

Divine Love je pro mě písničkou, skrze kterou bych rád předal posluchači kousek radosti a svobody. Když jsem jí psal, přemítal jsem také o magickém spojení člověka a přírody, zvířat…V textu se píše ,,stars that touch our skin, give us the power to spread your wings” Nechával jsem se unášet představou, že hvězdy a nebe i příroda nám dávají sílu být svobodní.

Doufám, že právě svoboda a radost bude to co na posluchače dýchne až klip uvidí. Jsem milovníkem přírody a rád vyrážím na dlouhé túry do přírody, kde zapomínám na čas. Častokrát na takových cestách nacházím odpovědi na své otázky a proto jsem moc rád, že tyto všechny aspekty můžu do své tvorby promítnout. Věřím, že písnička si najde své posluchače, kteří porozumí tomuto poselství, které jsem se snažil do ,,Divine Love,, zašifrovat. Také bych chtěl poděkovat všem, kteří se natáčení zúčastnili.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Filip Proučil

Fotogalerie:

foto: archiv Filip Proučil
foto: archiv Filip Proučil
foto: archiv Filip Proučil
foto: archiv Filip Proučil


 


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share