Festivalové Vary – Míra Nosek s přítelkyní, Saša Rašilov s manželkou

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Festivalové Vary – Míra Nosek s přítelkyní, Saša Rašilov s manželkou

Do populární BecherZone vedle hotelu Thermal zavítal oblíbený herec a zpěvák Míra Nosek se svou přítelkyní a přáteli. „Já jsem skalní fanoušek tohohle festivalu, vždycky jako na pankáče, nikdy jsem tady nejezdil těma limuzínami moc, teda dnes v rámci jednoho rozhovoru ano, ve stanovém městečku jsem taky nebyl, ale kdysi jsem využíval levný přenocování na kolejích nebo někde na lavičce, taky tu mám spoustu přátel, tak není problém u někoho zůstat přes noc,“ říká Nosek. „Ano, skutečně na filmy nechodím, protože tady doháním to, že se potkám s kamarády, který vždycky potkám jen tady,“ směje se.


„Teď v létě hraji na letní scéně divadla Ungelt, jmenuje se to Kdokoli může dělat cokoli. Na konci léta pojedu s Martinem Písaříkem na loď, asi přelom srpen září. Už po třetí si pronajmeme jachtu v Chorvatsku. Ještě jsem se chtěl podívat na Bali za přáteli, ale bohužel to letos asi kvůli práci a prachům nevyjde,“ říká sympatický herec Jaromír Nosek. Ten si totiž se svou přítelkyní pořídil nový byt na hypotéku. „Letos to bude spíš tedy pracovní,“ svěřil se herec. 

Do barmanského světa pozval zkušený Míra Nose svého hereckého kolegu Sašu Rašilova. Za asistence profesionálního barmana připravili svým dámám lahodné drinky. Herec Saša Rašilov hýřil úsměvy na všechny strany, se svou manželkou Lídou tvoří krásný, charismatický pár. Do Varů dorazili teprve v pátek, přijeli i se svou malou dcerkou a vzali s sebou i Sašovu maminku, aby jim holčičku večer pohlídala. Zavítali do věhlasného Becherbaru vedle hotelu Thermal, stihli si dát před projekcí filmu i několik drinků a zodpovědně před půlnocí odešli zpátky na hotel.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Mira Nosek s přítelkyní
Mira Nosek s přítelkyní
Mira Nosek a Saša Rašilov
Mira Nosek a Saša Rašilov
Mira Nosek
Mira Nosek
Saša a Mira míchají drinky
Saša a Mira míchají drinky
Saša s manželkou - polibek
Saša s manželkou – polibek
Saša s manželkou
Saša s manželkou

foto: BecherZone

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share