FASHION SHOW s Miss ČR a Českými Miss

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

FASHION SHOW s Miss ČR a Českými Miss

Jaké jsou trendy plavek, plážového a letního oblečení na léto 2017? Přijďte se inspirovat na Fashion show Fashion Island Léto 2017 do Hudebně divadelního Klubu JOE.Kolekci předvedou Miss Earth Tereza Fajksová, Česká Miss Nikol Švantnerová, Miss ČR Agáta Prachařova, Česká Miss Tereza Budková, Česká Miss Lucie Kovandová a další.

Svým zpěvem přehlídku doprovodí muzikálový herec a zpěvák Zbyněk Fric.

Také se můžete těšit na instrumentální duo The Fuse v čele s popovou houslistkou Lucii Klasek a taneční vystoupeni Argentinského tanga.

Večerem bude provázet Miroslav Šimůnek. Začátek programu 20:00 hod.

Na akci se můžete přijít podívat do Hudebně divadelního Klubu JOE, který je zaměřený převážně na Čechy ve věkové kategorii 25–100, a je ideálním útočištěm před samotou i nudou. Klub má pár zajímavostí, které jinde nenajdete. Protíná jej Středoevropský poledník, takže můžete posedět přímo v místě, kterému se říká „pupek světa“. Další zvláštností klubu je otevírací střecha. Jako jediný může nabídnout romantické nebe nad hlavou přímo ze svého nitra. Kromě večerního programu, se můžeme už brzy těšit na prvotřídní steaky, burgery a další pochoutky.

Uvidíte tedy luxusní modely na krásných dívkách pod širým nebem, a přesto v klubu.

Hudebně divadelní Klub JOE je mnohostranně zaměřený. V bohatém programu najde každý to své. Chcete si zatančit? Přijďte se vyřádit na Oldies, nebo Československou diskotéku. Také můžete využít školu tance zaměřenou na Kizombu a Salsu. V klubu je i pódium, na kterém se během měsíce vystřídá mnoho jednotlivých umělců, zpěváků i kapel. Pro odvážné, nebo jen milující zábavu klub pořádá večery karaoke s živou kapelou.

V blízké době klub projde vnitřní rekonstrukcí, realizovanou novým majitelem Jakubem Musialem. Položili jsme mu pár otázek:

Název klubu je „Hudebně divadelní Klub JOE“, jakým způsobem bude klub propojen s divadlem?

„Děláme vše proto, abychom tu alespoň jedno představení v měsíci měli. Spolupracujeme nejvíce se souborem S bojkou v zádech, což je amatérský soubor, ale na jejich představení vždy alespoň 100 lidí přijde. V červnu u nás dokonce vystoupí s divadelní hrou čeští politici pracující v Bruselu, tak jsme moooc zvědavý. „

Na co se můžeme těšit díky plánované rekonstrukci?

„Klub Limonádový Joe, dnes pouze Klub Joe, zde bude letos 20 let. Rozhodně patřil vždy mezi legendy a to také proto, že byl jiný. Nicméně cítím, že je potřeba udělat změnu. Prostor je úžasný ale hosté se mění a ti mladší dnes téměř netuší kdo Limonádový Joe byl. Úprava interiéru, by měla klub oživit a svým způsobem prosvětlit. Původní zažloutlé tapety na stěnách, které se již místami odlepují nebudí ten správný dojem . Budu velmi opatrný a citlivý, abychom i přes úpravy zachovali ducha, kterého klub má. Plánujeme zde například více míst k sezení, které bude upraveno tak, aby se každý pohodlně najíst. Nechci více prozrazovat, aby se hosté měli na co těšit.“

Vstup do klubu i samotný program jsou momentálně zdarma, zachováte tento benefit pro návštěvníky i nadále?

„Akce pořádané klubem jako například, karaoke s živou kapelou, diskotéky, tančírny jsou skutečně zdarma a vstupné se platit nebude ani nadále. Naše domácí kapely jako například And the End, Broky Františka Kanečka, Zoo 2, Diamond and Rust jsou taktéž hrazeny plně od nás a zákazníci mají vstup zdarma. Ovšem kapely, které k nám dojíždí, nebo nehrají tak často jsou nuceni vybírat alespoň dobrovolné vstupné. Je bohužel naprosto neudržitelné abychom všechny vystupující vypláceli ze svého. To by pivo muselo stát alespoň 70 Kč, což by se hostům jistě nelíbilo.“

Adresa klubu: Revoluční 655/1, 110 00 Praha 1, vstupné zdarma – otevřeno od 19:00 hod. Začátek programu 20:00 hod.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Fashion Island - Česká Miss Nikol Švantnerová
Fashion Island – Česká Miss Nikol Švantnerová
Fashion Island - Miss Earth Tereza Fajksová
Fashion Island – Miss Earth Tereza Fajksová
Foto Facebook Klub JOE
Foto Facebook Klub JOE
Foto Facebook Klub JOE
Foto Facebook Klub JOE
Miroslav Šimůnek
Miroslav Šimůnek
Zbyněk Fric
Zbyněk Fric


 


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share