Extravagantní looky sportovních hvězd

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Extravagantní looky sportovních hvězd

Celý svět překvapují svými výkony na hřišti či v tělocvičně a patří bezesporu mezi elitu. Mnozí z nich se však do podvědomí fanoušků a diváků nezapsali pouze sportovní zdatností a výjimečností, ale rovněž i svým velmi netradičním vzhledem. Extravagantní účesy či bradky, originální tetování, piercingy a samozřejmě i nápaditý šatník. Spousta špičkových sportovců si právě v tomto libuje a vyvolává tak v řadách publika vášnivé debaty, ať už pozitivně či záporně laděné. Ono jak se říká, špatná reklama je taky reklama. Zde máme pár sportovních talentů, kteří si na svém netradičním vzhledu doslova zakládají.


Francouzský fotbalista původem z Pobřeží slonoviny Djibril Cissé svými vlasovými výstřelky rozhodně nikdy nezklame. Vítěz Ligy mistrů UEFA z roku 2004/2005 toho času hrající v barvách anglického týmu Liverpool FC už na své hlavě vystřídal snad vše, co se vůbec vyzkoušet dá. Jednou to je zebra, druhý den už má Cissé vlasy sestříhané do pavučiny, vybarvené do pestrých čtverců nebo vyčesané jako indián. Záda tohoto velkého showmana s prořízlou pusou zdobí velká podobizna anděla s křídly a mnoho dalších ozdůbek. Legendární je i jeho růžový obleček, ve kterém jednou dorazil oděn na trénink Liverpoolu. Od ponožek až po kšiltovku, kompletně celý v růžovém jako ve filmu Pravá blondýna. Od té doby mu spoluhráči neřekli jinak než růžový panter.

01

Djibril Cissé: zdroj: Flickr.com

Co se týče tetování, mezi top špičku nejen mezi sportovci rozhodně patří bývalý anglický fotbalový reprezentant David Beckham. Jeden z nejúspěšnějších fotbalových mágů historie svou profesionální kariéru započal v dresu Manchesteru United. Zde vydržel dlouhých 10 let a dopomohl anglickému velkoklubu v sezóně 1998/1999 k zisku trofeje pro vítěze Ligy mistrů UEFA a několika titulům v Premier League. Nyní se bohužel jeho domovskému klubu tolik nedaří. Na počátku jarní části soutěže okupuje Manchester United neslavnou pátou pozici v tabulce s 12 bodovou ztrátou na vedoucí Leicester, což týmu stačí pouze k postupu do skupinové fáze Evropské ligy. Aktuální poměry v nejvyšší anglické lize slibují velké napětí a dramatické souboje až do posledního kola, kterých se i vy můžete na dálku zúčastnit na stránkách bet365.com, kde se kromě novinek z anglického fotbalu či Evropské ligy můžete dozvědět i spoustu zajímavých informací z mnoha dalších sportovních odvětví.

David, jakožto obrovský milovník obrázků na těle, už za chvíli nebude mít kousek volného místa na kůži, přirozeně kromě obličeje. Nyní se jeho vypracované tělo pyšní více než 40 různými výtvory. Každý kousek má pro něj zvláštní význam. Nechal na sobě zvěčnit jména všech svých čtyř dětí, anděla strážného rozepjatého na zádech přes ramena, portrét milované manželky Victorie, oblíbené římské číslo VII či různé náboženské motivy nebo hebrejská motta z bible.

02

David Beckham: zdroj: Flickr.com

Na závěr zde máme takový výstřední bonbónek nakonec. Dennis Rodman dobyl svět nejen jako výborný basketbalista děsící své soupeře především precizní obranou, ale taktéž svými skandály. Dennis se doslova vyžíval v divokých účesech, směšných oblečcích, nápadných piercinzích a četných tetováních. Jeden z nejlepších basketbalistů historie NBA svou extravagantnost a extrovertnost prodával na hřišti a taktéž i na filmovém plátně. Do mysli fandů akčních thrillerů se zapsal zejména díky filmu Double Team, kde vystupoval po boku Jean-Claude Van Damma.

03

Dennis Rodman: zdroj: Flickr.com
Profilové foto: Djibril Cissé : zdroj: Flickr.com

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share