Exotická Plus Size modelka a moderátorka Christelle L. Natabou. Afričanka z Moravy a první exotická Plus Size modelka v Čechách.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Exotická Plus Size modelka a moderátorka Christelle L. Natabou. Afričanka z Moravy a první exotická Plus Size modelka v Čechách.

Christelle (21) na první pohled nevypadá, jako rodilá dívka z Moravy, ani „klasická“ modelka. Přesto se již pár let věnuje moderování a nově i Plus Size modelingu.

Nedávno se dokonce společně se svou agenturou Plus Size Models CZ a dalšími modelkami zúčastnila “Curvy is Sexy” v Berlíně. A můžete si i naladit show, kterou uvádí společně se svým kolegou Dr.Bobem ve své World Class Life show na Color Music Radiu. 

1) Pověz nám, jak jsi se ocitla v Čechách a stala se plynně česky hovořící a přitom exoticky vypadající moderátorkou?

Odpověď: Narodila jsem se v Brně a žiji v Čechách celý svůj život. Mé rodiče sem přivedlo studijní stipendium na Masarykově univerzitě v Brně. Pochází oba z Beninu, ale paradoxně se poznali, až při studiu medicíny zde, založili podnikání, rodinu a rozhodli se zůstat.

Moderování mi bylo určené asi od malička, celý život jsem si myslela, že budu doktorka, jako rodiče. Maminka ovšem tušila, že se jednoho dne „probudím“ a změním směr. Sotva jsem začala mluvit, už mě napomínala, že mluvím moc rychle a nebo zkrátka moc 😀 Když jsem jednoho dne původně jen jako brigádnice pro jednu internetovou televizi natočila svou první reportáž, bylo jasno. Opustila jsem studium a o necelý rok později jsem odjela do Budapešti moderovat interaktivní vysílání pro Óčko Tv později i pro Barrandov Tv. A momentálně moderuji v Color Music radiu. 

2) Kdy jsi začala s modelingem?

Odpověď: Modeling jsem začala vnímat, už v pubertě, kdy jsem po základní škole extrémně zhubla a měla ještě míry, jako klasická skiny modelka. Stále jsem si, ale svým nově nabytým ” já” nebyla jistá a všechny nabídky od agentur nebo i různé Miss jsem s polichocením odmítala. Až o pár let později jsem se na svém prvním filmovém natáčení dala do řeči s velmi milou modelkou, která mě přesvědčila, že bych opravdu modeling zkusit měla.

O modelingu sem již dávno nepřemýšlela a s mírami, které jsem tehdy měla mi to přišlo nesmyslné. Pověděla mi ovšem o existenci „Plus Size Modelingu“ předala mi kontakt na manažerku, které jsem ihned napsala a tak jsem skončila pod křídly Plus Size Models CZ.

3) Co to vlastně být plus size model znamená? 

Odpověď: Já hrozně ráda říkám, že jsem zkrátka klasická modelka, ale můžu jíst jak chci 😀 Bohužel tomu není úplně tak. Kritéria má každá agentura trochu odlišná. Výška je ale samozřejmostí. Plus Sizka se od svých štíhlejších kolegyň samozřejmě liší konfekční velikostí. Měla by být přirozeně krásná, jedinečná, fotogenická a umět to prodat na mole nebo i před kamerami. Údržba těla a správná životospráva je samozřejmostí. Každá křivka by měla mít svůj pevný tvar. Mnoho Plus Sizek tedy cvičí a žijí velmi zdravě. Musí být také pyšná na každičkou křivku na svém těle! Pro mě zkrátka hlavním posláním Plus Size modelingu je milovat sebe, takové jaké jsme a povzbuzovat další okolo nás, aby sebe také měli rádi, protože to nikdo neudělá líp, než můžeme právě my. 


4) Jaký je v ČR ohlas na Plus SIze modeling, dá se tím uživit i u nás? 

Odpověď: Tak o modelingu je obecně známo, že nejlépe se jím člověk uživí v zahraničí. U Plus Size modelingu tomu není jinak. Nemluvím-li o komerčním modelingu a tedy spíše reklamách, filmech atp., kdy je Praha v tomto směru klienty velmi oblíbená. V Berlíně nebo Londýně je Plus Size modeling na zcela jiné úrovní a i celou společností vnímán úplně jinak. 

5) Jaké pro tebe bylo moderovat první živé vysílání v cizí zemi, v relativně mladém věku?

Odpověď: Musím říct, že to byl pro mě velmi pozitivní šok se v 19 letech sbalit a odjet do cizí země na své první živé interaktivní vysílání právě pro Óčko TV. Všechno pro mě bylo poprvé, nová země, nová práce, absolutně nová zkušenost. Nikdy předtím jsem živě nevysílala, nikdy předtím jsem neměla takovou zodpovědnost. Ale na místo toho, abych byla vyděšená, jsem si to velmi užívala. Vysílala jsem hodinu denně a zbytek dne jsem si užívala nádherné Budapešti a také se mi tam podařilo i pár focení.

Pamatuji si, že první vysílání jsme začínali vysílat v 18:40h a mě řidič přivezl do studia v 18:00h takže se moc nestíhalo a byla to obrovská improvizace, která ale dopadla perfektně. Když vysíláte živě nic nejde vrátit zpátky, vymazat, upravit. Ten obrovský adrenalin, který byl cítit v celém zákulisí do poslední odečtené vteřiny před tím než vše vypuklo se těžko popíše. Pro mě je vysílat živě naprostá euforie nehledě na tom v jaké zemi zrovna jsem. 

6) A na závěr, ale v neposlední řadě nám ještě pověz o tvém moderování v radiu, a také kdy a kde si tě můžeme naladit?

Odpověď: Mým názorem je, že je velmi důležité, v jakém radiu moderujete. Já mám to štěstí, že moderuji v nezávislém a nekomerčním radiu, jako je Color Music Radio a ruka umělce, jakožto moderátora, má naprostou volnost. Především dělám jen to, co mě baví a ideálně bez pravidel 😀 Je pro mě opravdu důležité mít práci, která mě naplňuje a dělá šťastnou, protože má kariéra je pro mě momentálně maximální životní prioritou. Color music Radio mi volnou ruku a svobodné vyjádření umožňuje. A za to jsem nesmírně ráda.

Show s názvem WorldClass Life, kterou moderuji s Dr.Bobem, pod křídly WorldClass Fitness si můžete naladit každý všední den od 15 hodin na vlnách Color Music Radia. Rádi lidi bavíme skvělou nekomerční hudbou, nejsme fandové reklam, a jak už název prozrazuje, dostanete ode mě i spousty Healthly Lifestylových a Fitness typů.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

foto: Karolína Štursová
foto: Karolína Štursová
foto: Karolína Štursová
foto: Karolína Štursová
foto: Karolína Štursová
foto: Karolína Štursová
foto: Konstantin Zhdanov
foto: Konstantin Zhdanov
foto: Petr Kováč www.reefe.sk
foto: Petr Kováč www.reefe.sk
Petr Puchala www.magelan.cz
Petr Puchala www.magelan.cz
foto: Petr Puchala www.magelan.cz
foto: Petr Puchala www.magelan.cz
foto: Tomáš Bugoš
foto: Tomáš Bugoš

Profilové foto: Alena Křepelková

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share