Exotická kráska Tina Guo zaujala celý svět svojí hrou na elektrické violoncello

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Exotická kráska Tina Guo zaujala celý svět svojí hrou na elektrické violoncello

Tina Guo je mezinárodně uznávaná virtuoska hrající na elektrické violoncello. Zabývá se uměleckými nahrávkami, skládá mysteriózní hudbu, kterou jste mohli slyšet v mnoha filmech či hrách.

Tina nastartovala svoji hudební kariéru již ve 3 letech, kdy začala navštěvovat hodiny klavíru v Šanghaji. Následně se v 5 letech odstěhovala do Ameriky, kde začala hrát na housle a později na violoncello, pod vedením svého otce Lu-Yan Guo do 7 let. Dále Tina pokračovala ve studiu již pod odborným dohledem s Eleonore Schoenfeld na univerzitě The University of Southern California Thornton School of Music s plným stipendiem.


Její hudba a umění doprovází mnoho filmů a her, například jste ji mohli slyšet jako sólistku v Sherlock Holmes, Iron Man 2, Batman vs Superman, Opičí král 2, Souboj Titánů, Červená Karkulka… nebo v hrách od Blizzardu Diablo III a Hearthstone, Call of Duty: Black Ops II, Call of Duty: Black Ops III, Assassin Creed Syndicate, Revelation… a další.

Tina má za sebou i mnoho soundtracků… například: Inception, Kung Fu Panda 3, Hancock, Battle: Los Angeles, The Hangover Part II, Predators, Fast Five, Arthur, No Strings Attached, Beginners, Public Enemies, Rango, The Rite, X-Men: First Class, Your Highness, Yogi Bear, The Mentalist, Family Guy, American Dad a další.

Tina budou i součástí obrovské tour s Hansem Zimmermanem v roce 2016 po celé Evropě v “Hans Zimmer Live Arena Tour”.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Tina Guo

Zdroj: Youtube, Tina Guo

Fotogalerie:

foto: Tina in the Post-Apocalypse
foto: Tina in the Post-Apocalypse / Facebook
foto: Russ Dixon
foto: Russ Dixon
foto: Russ Dixon
foto: Russ Dixon
foto: Russ Dixon
foto: Russ Dixon
foto: archiv Tina
foto: archiv Tina Guo / Facebook

Profilové foto: Tina Cello

Zdroj: tinaguo.com

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share