Exkluzivní rozhovor s naší TOP modelkou Terezou Hudákovou, která získala titul Top Model of the Year 2016.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Exkluzivní rozhovor s naší TOP modelkou Terezou Hudákovou, která získala titul Top Model of the Year 2016.

To, že TOP modelky nemusí být zákonitě z velkoměsta potvrzuje fakt, že letošní TOP modelkou se stala krásná dívka ze střední Moravy, konkrétně z malé vesničky z Chabičova, Tereza Hudáková.

Tereza kromě modelingu studuje Voš v Uničově, se zaměřením na cestovní ruch a může se pochlubit míry TOP modelky 89x60x89 a výškou 174cm.

1) Jaké jsou první dojmy po soutěži Top model of the year 2016 a získání titulu?

Odpověď: Jsem nadšená! Nikdy bych nevěřila tomu, že jednou nastane čas, kdy ponesu titul Top model. Už jen dostat se mezi finálovou 10ku nejlepších českých modelek pro mě bylo neuvěřitelné.

2) Co očekáváš od této výhry… jak se ti změní život modelky?

Odpověď:  Očekávala jsem zviditelnění a to se i během této krátké chvilky potvrdilo 😀 Už teď se mi hrnou nabídky na focení, přehlídky a další možnosti ve světě modelingu. Jak moc se tím změní můj život modelky je zatím ve hvězdách, přece jen držím titul teprve od sobotní noci.

3) Jak jsi se na soutěž připravovala?

Odpověď: Neměla jsem na přípravu moc času, pořádně jsem začala až týden před soutěží. Věděla jsem, že konkurence v soutěži bude vysoká, a proto jsem se do toho poslední týden, jak se říká “obula”.  Ranní kardio, fitko, bazén… a myslím, že se to vyplatilo. Po soutěži se mě několik lidí přišlo zeptat na to, jakým sportem se dá vykouzlit takhle parádní “six pack” 😀


4) Jaký je tvůj cíl v modelingu a v tvém životě?

Odpověď: Upřímně nemám, jak v modelingu, tak v osobním životě nastavené nějaké zvláštní cíle, řídím se příslovím “není důležitý cíl, ale cesta”.

5) Co děláš, abys vypadala stále tak krásná a sexy? 😉

Odpověď: Tak teď asi spousta lidí očekává odpověď “denně chodím do fitka, držím dietu apod.”, bohužel hodně lidí asi zklamu, mám prostě super geny. Ale na sport nezapomínám, chodím běhat, beru to jako takovou svoji relaxaci. V modelingu je kolem Vás neustále hromada lidí, takže ráda vypnu a jsem na chvilku sama. Podle mě se krása i sex-appeal hodně odráží od toho, jak se doopravdy cítíte. Proto se držím hesla “moje tělo, můj chrám” a co svému tělu dám, to mi také vrátí.

6) Co děláš ve volném čase?

Odpověď: Ve volném čase? No to je dost složitá otázka, protože já v podstatě skoro žádný volný čas nemám 😀 Časově mě tahle hra na modelku dost vytěžuje, a navíc ve škole jsem v posledním ročníku, za pár měsíců mě čeká absolutorium… přiznám se, že jsem dost ve skluzu, ale moje tvrdohlavost mi usnadňuje cestu, takže pořád věřím, že to nějak zvládnu. Jinak, když se tedy naskytne nějaký volný čas, tak ráda cestuji ať už v rámci ČR nebo v zahraničí. Jezdím na koni, trávím čas s přáteli, nebo si prostě jen čtu.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Barbora Bergerová
foto: Barbora Bergerová
foto: Daniel Šeiner
foto: Daniel Šeiner
foto: Top Model of the Year 2016
foto: Top Model of the Year 2016 – Pracovní setkání vítězky TOP MODEL OF THE YEAR 2016, modelky Terezy Hudákové a ředitele soutěže Ing. Jiřího Morštadta na slavnostní afterparty v Resortu Horal
foto: Lubomír Buchta
foto: Lubomír Buchta
foto: Patrik Pšeja
foto: Patrik Pšeja
foto: Petr Osina
foto: Petr Osina
foto: Tom Coufal
foto: Tom Coufal

Profilové foto: Lucia Jančoková

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share