Exkluzivní rozhovor s muzikálovou hvězdou a zpěvačkou Veronikou Stýblovou

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Exkluzivní rozhovor s muzikálovou hvězdou a zpěvačkou Veronikou Stýblovou

Zpěvačka Veronika Stýblová má za sebou velice úspěšný rok. Vystupuje v muzikálech, vydává klipy a když zrovna nepracuje, tak odpočívá a je s rodinou. Co vše nám Veronika na sebe prozradila?

1) Veroniko, byla jsi finalistkou Superstar 2013, co ti soutěž přinesla, co ti vzala?

Odpověď: Abych pravdu řekla, tak myslím, že mi snad jen dala a to spousty nových zkušeností, nová přátelství a také šanci plnit si svůj sen. Spousty lidí si myslí, že televize z nás udělá hvězdy. Ano udělá, ale jen na půl roku. Dá nám možnost ukázat to co umíme, ale poté se musíme sami poprat o svůj kousek slávy, musíme se neustále zdokonalovat a dokázat nejen sobě ale i ostatním, že máme na to žít svůj sen a dělat dobrou a kvalitní muziku. A proto jsem za zkušenost velmi vděčná. Už jsou to 3 roky a já každý den dělám to co mě baví a snažím se neustále rozvíjet a lepšit se.

2) Porovnáš-li rok 2013 a 2016… co se od té doby změnilo a kam jsi se až dostala?

Odpověď: Kdybych měla mluvit o svém životě, tak jsem především sama sobě dokázala, že nic není nemožné. Zhubla jsem kolem 20 kg, našla partnera s kterým vedu spokojený život, a který mě plně podporuje v mé práci. Prošla jsem si spoustou dobrých i špatných věcí. Objevili se i tací lidé, kteří mi na mé cestě k úspěchu chtěli uškodit,ale i tak jsem se nevzdala a šla dál. Vydala jsem úžasnou skladbu TOO HARD TO BREAK THROUG ve spolupráci s Jimmim Cimbalou, dále následovala spolupráce se Celeste Buckingham, kde vznikl skvělý singl ONE MORE TIME, ke kterému jsem si také sama natočila a sestřihala videoklip. Rok 2015 byl také velmi úspěšný. Byla jsem obsazena do úžasného muzikálového trháku Mýdlový princ (Divadlo Broadway) v alternaci se skvělou Olgou Lounovou, dokončila jsem úspěšně školu a začala studovat další :-D. Jinak jsem spíše plánovala to, co mě čeká v roce tomto 2016.

Zdroj: Youtube, Veronika Stýblová

3) Jak reaguješ na různá bulvární média?

Odpověď: Upřímně to nějak moc neřeším a vlastně na to nemám ani moc času… :-D, bohužel jak já říkám každý má svou práci a novináři mají práci takovou, že ne vždy napíší milý článek. Každopádně si také myslím, že některým lidem média mohou velmi uškodit i po stránce psychické, mně se to prozatím nestalo.

4) Co chystáš pro rok 2016? Kde tě fanoušci mohou vidět osobně?

Odpověď: Tak jak jsem již zmínila hostuji v divadle Broadway v muzikále (Mýdlový princ), ale už 17.března mě diváci a fanoušci mohou vidět v nové inscenaci Sibyla královna ze Sáby (divadlo Hybernie), kde mě mohou vidět jako manželku krále Šalamouna, čímž nemůže být pochopitelně nikdo jiný než Daniel Hůlka se skvělou alternací Radima Schwaba. Prozatím jsme ve fázi každodenního zkoušení, což je tedy vážně úmor, ale ohromně mě to baví, protože jsme úžasná parta lidí a rozumíme si, takže jde práce rovnou od ruky a hlavně máme úžasný tvůrčí tým, jako je režisér Radek Balaš, choreograf Libor Vaculík a mnoho mnoho dalších. Další novinka pro tento rok je taková, že kolem února bych měla vydat zbrusu nový singl ve spolupráci s MANENEM. Myslím si, že by to mohlo u mnoha posluchačů uspět, protože jsme se rozhodli vyprodukovat hudbu, na jakou si doposud žádný český interpret netroufl :-), takže na to se nesmírně těším. Věřím v to, že tento rok bude velmi úspěšný. Fanoušci mě samozřejmě mohou sledovat i na sociálních sítích Instagram nebo facebook, aby byli v obraze 🙂


5) Co děláš ve svém volném čase, jak odpočíváš a relaxuješ?

Odpověď: Abych pravdu řekla moc volného času nemám, ale když už tak vyloženě odpočívám, jdu na procházku nebo se učím nové písně, texty a podobně. Samozřejmě také velmi ráda navštěvuji svou rodinu.

6) Vzkaz pro čtenáře Bulvar24.cz

Odpověď: Chtěla bych všem čtenářům vzkázat to, ať mají rok 2016 velmi úspěšný, plný zdraví, štěstí a lásky a také velmi děkuji ta obrovskou podporu 🙂

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

foto: archiv Veronika Stýblová
foto: archiv Veronika Stýblová
foto: Petr Marek
foto: Petr Marek
foto: Petr Marek
foto: Petr Marek
foto: Petr Marek
foto: Petr Marek
foto: Petr Marek
foto: Petr Marek
foto: Petr Marek
foto: Petr Marek

Profilové foto: archiv Veronika Stýblová

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share