Exkluzivní rozhovor s Mistryní Slovenska v Bikini Fitness Dominikou Gajdošovou. Co nám o sobě prozradila?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Exkluzivní rozhovor s Mistryní Slovenska v Bikini Fitness Dominikou Gajdošovou. Co nám o sobě prozradila?

Bikini Fitnesska Dominika Gajdošová pochází ze Slovenska a ačkoliv působí ve fitness krátce, tak má již pár želízek v kapse 🙂 Přečtěte si rozhovor s touto krásnou bikini fitnesskou a třeba se i inspirujte… 🙂 

1) Prozraďte nám, odkud jste a co děláte?

Odpověď: Jsem hrdá Slovenka žijící v Nitře a mám 28 let. Jsem maminkou 5 leté dcerky Lilien, které při práci a fitness věnuji všechen svůj volný čas.

2) Jak dlouho cvičíte? Jak jste se k bikini fitness dostala?

Odpověď: Cvičení se intenzivně věnuji rok a půl. K soutěži jsem se odhodlala minulý rok v květnu. Oslovil mě trenér ve fitku, který mě připravil na MS Slovenska 2015, kde jsem získala svoji první medaili a krásné 3. místo. Sportuji celý život, protože cvičení je mým relaxem a mám to velmi ráda.

3) Jaké jsou vaše cíle a čeho jste již dosáhla?

Odpověď: Mým hlavním cílem je momentálně Olympia v Las Vegas, která se uskuteční na podzim tento rok. Velmi ráda bych se této soutěže účastnila, ale samozřejmě potřebuji k tomu sponzory, kteří mě podpoří.  Takže můj start na této soutěži záleží na sponzorech. Za relativně krátký čas mého působení ve fitness (rok a půl) jsem dosáhla nádherných výsledků, na které jsem velmi hrdá. Každý můj start na soutěži byl úspěšný a s medailí na krku 🙂 Pyšním se titulem Mistryně Slovenska 1. místo., Mistryní světa a Mistryní Evropy a jsem absolutní vítězka mistrovství světa. Pohárové soutěže: Natural Cup Viničné 1. místo, MediaForTrend Bratislava 3. místo.  


4) Proč zrovna bikini fitness?

Odpověď: Proč zrovna bikini fitness? Protože nejsem zastánkyní svalnatých žen, podle mě má žena zůstat ženou a má mít souměrnou jemně vysportovanou postavu. Bikini jsou právě o tom, žena má být krásná a netřeba to se svaly přehánět 🙂

5) Máte plastiku, kde a proč jste ji podstoupila? 

Odpověď: Ano, plastiku mám, podstoupila jsem augmentaci – zvětšení prsou, protože po dcerce to bylo potřebné z estetického hlediska.

6) Něco o vašem tréninku a stravě?

Odpověď: Trénuji 6x v týdnu a mám jeden den volna. V přípravě trénuji 2x denně, řídím se však podle aktuální formy a výsledku, kterého chci a potřebuji dosáhnout na soutěžní pódia. Tréninky mám rozdělené na části těla a kondiční trénink. Má strava je mimo přípravu velmi pestrá, jím střídmě a s rozumem, snažím se poslouchat především své tělo. Protože to vám samo dává signály, a když se je naučíte, máte vyhráno.

7) Prozraďte nám ještě něco o sobě, jaká jste? ;o)

Odpověď: Jsem cílevědomá a miluji tento sport. Moje výsledky jsou o disciplíně a pevné vůli, kterou mám. Vždy nastupuji do soutěže s velkou pokorou a cílem zvítězit, ale vše beru sportovně a ne za každou cenu a na úkor své rodiny. Vše s mírou je mým pravidlem! 🙂

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Michal Rusina
foto: Michal Rusina
foto: Jankovitch - fitness Vision team foto
foto: Jankovitch – fitness Vision team foto
foto: Jankovitch - fitness Vision team foto
foto: Jankovitch – fitness Vision team foto
foto: Gabor Foto
foto: Gabor Foto
Profilové foto: Michal Rusina

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share