Exkluzivní rozhovor s Martinou Markovou o profesionálním tančení a cestě k fitness

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Exkluzivní rozhovor s Martinou Markovou o profesionálním tančení a cestě k fitness

Martina Marková je profesionální tanečnicí a držitelkou mnoha prestižních ocenění v tanci, kterou jste mohli spatřit společně s Markem Taclíkem, jako pár, v taneční soutěži StarDance. My vám přinášíme rozhovor s Martinou nejen o tanci, ale i o jejím novém projektu a cestě k fitness 🙂

1) Jak jste se dostala k tanci? Co vás k tomu přivedlo?

Odpověď: Jako malá jsem chtěla dělat gymnastiku nebo box. Box byl doma zamítnut okamžitě a na gymnastice měli už bohužel plno. Měla jsem dobrý hudební sluch a pohybové nadáni. Maminka mě tedy nechala zapsat do tanečního kroužku. O rok a pul staršího brášku vedla maminka v tu chvíli do houslí. Zapsali ho bez otázek rovnou, jako tanečního partnera se slovy „jednou týdně tě to nezabije” 🙂

“Hopsani” do muziky nám šlo celkem obstojně. O rok později jsme získali titul mistra ČR a poté v každé další kategorii. v roce 2011 jsem se stala historicky nejmladší mistryní vůbec.

2) Máte již mnoho tanečních ocenění, které je pro vás to nej a proč?

Odpověď: Tanečních ocenění bylo mnoho. Ať už to bylo 10. místo na největší světové soutěži do 21 let, 24. místo již v 19 letech mezi profesionály, (což se nikomu z Čechů v mém věku nikdy nepodařilo), býti finalistkou světového poháru v Paříži. 

Take mi byla udělena výjimka od světového svazu, jako nejmladší porotkyni federace, již v 19ti letech. 5 mistrovských titulů tady v ČR v každé kategorii, stříbrná medaile za druhé místo na mistrovství Polska.

Reprezentace na slavnostním zahájení předsednictví ČR v EU v Bruselu a mnoho dalších. Všeobecně musím ovšem říct, že každý úspěch, který přišel nečekaně byl ten z těch nejkouzelnějších 🙂

3) Účastnila jste se soutěže StarDance s Markem Taclíkem, jak se vám tančilo? Jaký je Marek tanečník?

Odpověď: Stardance bylo nenahraditelné velkou, novou zkušeností.Marek je velmi živý a energický člověk a to se projevovalo stále. Ať už na trénincích, tak i na přenosech. Charismatický člověk, který mě inspiroval a vzájemně jsme se myslím dost naučili.

Již nyní se nám hrnou nabídky k předtančením několik měsíců dopředu. Proto nás těší, že si ještě přeci jen spolu zatančíme 🙂

4) Před pár dny jste rozjela nový projekt s názvem “BODYHUNTERS”, prozraďte nám o co jde?

Odpověď: Již přes rok pracuji na vlastní značce a programu Bodyhunters. Po ukončení své soutěžní kariéry jsem své ambice převedla na fitness, ve kterém se sama chystám soutěžit.

Program a značka Bodyhunters, funguje jako elektronický osobní trenér, který vás vede k lepšímu zdravotnímu stylu, dosažení vašich vytyčených cílů (ať už zhubnout, zpevnit nebo nabrat svalovou hmotu).

Program má také jednu specifickou a velmi výjimečnou sekci, která funguje netradičním avšak praktickým způsobem, který si můžete vyzkoušet ihned po rychlé registraci.

5) Jaké jsou vaše plány do budoucna? Čeho byste chtěla v tanci a sportu ještě dosáhnout?

Odpověď: V tanci jsem dosáhla nejvyšších výkonnostních tříd v obou disciplínách a nyní se mu věnuji již jen jako coach, trenér a porotce. Sama si zatančím ještě na některých vybraných tanečních show. Tanec je jako krásná návyková droga, na které je člověk závislý rád.

Moje potřeba disciplíny vypěstovaná z tance (2 roky jsme také za své kariéry bydlela a trénovala i v Rusku a chodila do přípravky na baletní konzervatoř) a soutěžní ambice jsem převedla nyní do oboru fitness, ve kterém se realizuji. Velmi mě to baví a naplňuje. Je to opět něco nového a těšim se z každého malého pokroku, který se mi podaří.

6) Ideální chlap? Podle vás existuje? Jaký by měl být?

Odpověď: Ideální chlap? „Čestný”. Ideální chlap je ten, který si ženy váží, je ji dobrým přítelem, ale i milencem. Důležitá je VZÁJEMNÁ opora a především důvěra, která je tak důležitá a přitom dnes tak řídká.

7) Současný trend krásy je dnes plastika… máte nějakou plastiku nebo o ní uvažujete?

Odpověď: Ano, byla jsem na augmentaci prsou, což není žádné tajemství. Krása je samozřejmě otázka názoru a pocitu sama sebe. Operaci jsme podstoupila z osobních důvodů a jsem velmi spokojená 🙂

8) Kde vás fanoušci v nejbližší době mohou potkat osobně?

Odpověď: Velmi ráda se s fanoušky setkám ( a tímto je i velmi srdečně zvu) již příští týden v úterý 24.11. na Benefičním večeru tančírny StarDance ve Slovanském domu.

Fotogalerie:

foto: Aleš Funke
foto: Aleš Funke
foto: emotionimage.pl -Martina, jako porotce
foto: emotionimage.pl -Martina, jako porotce
foto: Ondra Cecetka
foto: Ondra Cecetka
foto: archiv Martina Marková - Decibely lásky
foto: archiv Martina Marková – Decibely lásky
foto: archiv Martina Marková
foto: archiv Martina Marková
foto: archiv Martina Marková
foto: archiv Martina Marková – zákulisí StarDance
foto: archiv Martina Marková
foto: archiv Martina Marková
foto: archiv Martina Marková
foto: archiv Martina Marková
foto: archiv Martina Marková
foto: archiv Martina Marková

Profilové foto: archiv Martina Marková

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2

 

Share