Exkluzivní rozhovor s dnes 1. vícemiss Face 2015 Natálií Myslíkovou, po změnách v pořadí!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Exkluzivní rozhovor s dnes 1. vícemiss Face 2015 Natálií Myslíkovou, po změnách v pořadí!

Jak už jsme vás informovali, v loňské Miss Face 2015 došlo k posunu v pořadí, po odstoupení Barbory Hamplové z 1. místa. Tím se Natálie Myslíková posunula na místo 1. vícemiss Face 2015 a my vám dnes přinášíme rozhovor, jak na to zareagovala?

1) Jsi ráda, že jsi získala titul 1. vicemiss Face 2015? 

Odpověď: Určitě jsem ráda, je to zase určitý posun vpřed. 😊 Miss Face mi toho hodně dala, spoustu zkušeností, známostí, přátel… takže mě určitě těší, že mohu nést tento titul.

2) Jak s titulem naložíš?

Odpověď: S titulem naložím tak, že se budu i nadále snažit co nejlépe reprezentovat Miss Face i Českou republiku jak tady u nás, tak i v zahraničí.


3) Co tě teď čeká v rámci Miss Face? 

Odpověď: V nejbližší době mě v rámci Miss Face čekají aktivity s finalistkami nového ročníku 2016, jelikož jsme se s Niky Bechyňovou staly součástí teamu MF. Budeme se tedy snažit být na všech akcích, které finalistky čekají, natáčet s nimi rozhovory a veškeré dění kolem. Akcí je tento rok o dost více, jak akcí zábavných, tak vzdělávacích, tudíž toho holky zažijí opravdu hodně a my budeme u toho😊

4) Chystáš se na nějaké další soutěže krásy?

Odpověď: Na žádnou soutěž se v nejbližší době nechystám, ale uvidíme, možná se ještě na nějakou světovou tenhle rok podívám😊 ještě není rozhodnuto. Minulý rok jsem se totiž jako jediná z vítězek už jedné zúčastnila, a to Miss Tourism Queen International 2015.

5) Máš už plány na léto?

Odpověď: Plány na léto ještě pořádně nemám, před chvilkou jsem úspěšně odmaturovala, tak si teď užívám volna a klidu.😁 Ale nejspíše se podívám s přítelem nebo rodinou někam k moři. Na což se velice těším, jelikož sluníčko, moře a písek miluji. A po létě bych chtěla pokračovat ve studiu, takže ještě dovybírám vysokou školu. 😊

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Nikola Bílková
foto: Nikola Bílková
foto: archiv Natálie Myslíková
foto: archiv Natálie Myslíková
foto: archiv Natálie Myslíková
foto: archiv Natálie MyslíkováRedakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

 

Share