Exkluzivní rozhovor s 2. Dívkou České republiky Sárou Lahodovou. Co nám na sebe tato krásná mladá dívky prozradila?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Exkluzivní rozhovor s 2. Dívkou České republiky Sárou Lahodovou. Co nám na sebe tato krásná mladá dívky prozradila?

Sára Lahodová (19) pochází a žije v Brně. Tento rok odmaturovala na Střední škole uměleckomanažerské v Brně v oboru Ekonomika a podnikání a právě se stala druhou nejhezčí Dívkou České republiky. 


1) Získala si druhé míst v soutěži krásy Dívka České republiky. Jak si celou soutěž prožívala?

Ano, stala jsem se 2. Dívkou ČR pro rok 2018. To je dobrá otázka, na tuhle otázku bych napsala nejraději celou knížku. Je nepopsatelný co to je za soutěž, protože já i holky jsme ten půl rok ani nevnímaly jako soutěž, ale jako druhou rodinu. Je neskutečný jaký jsou v té soutěži vztahy jak už s týmem, nebo jak se sejdou každý rok holky. Myslím, že my jsme se sešly úžasně a navzájem jsme se i podporovaly až do poslední sekundy na finále. Každé soustředění jsme si užívaly na 100% a co pro nás všechno Dívka České republiky udělala, za to cítím velkou vděčnost a myslím, že v tomhle mluvím i za holky. Věřím, že tímto finálním večerem nic neskončilo, ale teprve začalo. Už se těším, až ty zase všechny blázny uvidím. To, jakou energii a lásku tým dává, je úžasný! Moc si vážím toho, že jsem mohla být součástí této úžasné finálové osmičky. Byl to strašně silný ročník a zasloužila by si vyhrát každá! 🙂 

2) Připravovala si se nějak na soutěž?

Ano, připravovala jsem se na soutěž. Jako první, co jsem si chystala, byla moje volná disciplína- byl to tanec, přesněji street dance (dancehall). Nakonec mi choreografii dělala úžasná Jessica Hašková z Brna, která teď žije v Americe, takže to bylo skvělé doučování přes video- smích. Dále jsem se připravovala nacvičováním choreografií na finálový večer a chozením na podpatcích.

3) A co dál? Plánuješ kariéru modelky a další soutěže krásy?

Co dál přesně ani nevím. Určitě bude teď strašně moc příležitostí, které určitě využiji. Každopádně na kariéru modelky určitě ne, protože nesplňuji pro to podmínky. Mám pouhých 163cm a to je pro tohle odvětví strašně málo. Nicméně na focení se určitě nebráním, tam ty centimetry nehrají tolik roli. Focení miluji a miluji z toho ty výsledky. Co se týče další soutěže krásy, už jsem i nějakou zkoušela, ale všude berou ohledy na tu výšku, tak jsem neuspěla. Proto mě i tato soutěž tak zaujala, že se tu vůbec neřeší výška a to je snad jen jedna z mála. Jsem prostě prcek no – smích. 

4) Jaké jsou tvé cíle do budoucna / v životě?

Jak už jsem řekla, nevím, co bude v budoucnu, moje plány se neustále mění. Miluji totiž zkoušet nové věci. Určitě se chci věnovat tomu, co mě nejvíce naplňuje. Určitě se chci více podívat po světě. Na můj cíl do budoucna stačí tři slova: Štěstí, láska, rodina.

5) Co ráda děláš ve volném čase?

Ve svém volném čase se teď nejvíce věnuji fitness. Věnovala jsem se mnoha sportům, od malička jsem tancovala až do mých 16let, dělala jsem atletiku apod. Ale sport, ke kterému se ráda vracím, když najdu čas je Thajský box a Pole dance. 

6) Kde jsi letos všude byla na dovolené a jak se ti tam líbilo?

Letos jsem byla pouze v Bulharsku s kamarádkou. Bylo tam krásně! Byly jsme v oblasti, kde bylo hodně turistů a večer to tam žilo hudbou- něco pro nás. Moje největší dovolená teprve přijde v listopadu. Pojedeme s mamkou na 3 týdny za sestrou do Austrálie, která tam žije už 5 let. Projedeme si okolní ostrovy a budeme výletovat po Austrálii. Moc se těšíme.

7) Řekni nám o sobě cokoliv, co by ráda čtenářům prozradila 😉

Chci vám sdělit hlavně to, že pokud o něčem sníte a něco si opravdu přejete, nevzdávejte to. Vše se vám může splnit. Nevzdávejte se toho, co milujete, žijte tak, jak vy nejlíp dokážete a jak jen vy chcete. Vše záleží na vás! Vaší mysli! A pozitivním myšlení! I tohle mě naučila Dívka ČR – za to velký dík ředitelce Anetě Kuklínkové! Být pozitivní, i když se najde něco, co se vám nepovedlo, zahoďte to za hlavu a najděte na tom to pozitivní! To, co vám to dalo.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Dívka České republiky 2018
Dívka České republiky 2018
Dívka České republiky 2018
Dívka České republiky 2018
Dívka České republiky 2018
Dívka České republiky 2018
Dívka České republiky 2018
Dívka České republiky 2018
Dívka České republiky 2018
Dívka České republiky 2018
Dívka České republiky 2018
Dívka České republiky 2018

foto: Honza Král, Pavel Felkl, Ivo Ryšavý a David Podrabský

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share