EXKLUZIVNÍ FOTO: Tají údajný Vondráčkové “milenec” Hádek vážnou nemoc?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

EXKLUZIVNÍ FOTO: Tají údajný Vondráčkové “milenec” Hádek vážnou nemoc?

V posledních dnech se o něm v některých médiích hovoří jako o možném “milenci” zpěvačky Lucie Vondráčkové, která se rozešla s manželem Tomášem Plekancem. Našemu serveru Bulvar24.cz se podařilo získat exkluzivní foto Matěje Hádka i informace o jeho poměrně vážném onemocnění. 
 

Zda je Hádek pouze kamarád zpěvačky a herečky Lucie Vondráčkové, která prožívá nejtěžší chvíle svého života kvůli rozpadu vztahu a manželství, to ví jen ona sama. Proč je ale 42letý herec vyhublý na kost a vypadá, jako kdyby procházel nějakou léčbou? Je za tím choroba a zdravotní omezení!

„Seděla jsem na kafi u benzinky na Zbraslavi a zrovna tam Matěj přijel. Bydlí kousek. A zaslechla jsem, když si kupoval kafe, jak říkal paní u kasy, že vůbec nejí sladké, jak nesmí lepek a jak má zdravotní omezení. Původně jsem ho ani nepoznala, ale pak podle hlasu, a když jsem se podívala blíže mi došlo, že je to on. Vypadá opravdu hrozně. Nikdy to nebyl krasavec z magazínu, ale měl charisma. Teď vypadá jak v posledním stádiu vážné choroby,” svěřila se nám paní Lenka, která nám také zaslala své exkluzivní fotky, jak Hádka zachytila, když si nesl kávu.

Podle jiných zdrojů, které se nepodařilo zcela ověřit, může herec trpět buď “pouhou” celyakií, a protože nechce mít další zdravotní problémy, nasadil poměrně tvrdou dietu, nebo jde o vážnější onemocnění zažívacího traktu, střev. Například může jít o crohnovu chorobu? To ví jen on sám. Na sms dotaz nereagoval. Ale podle vizáže je jasné, že zcela v pořádku zdravotně rozhodně není. Nepřidá mu ani podivný letní sestřich, spíše podstřich, který z něj dělá ještě “větší trosku”, než jak se může jevit.

„Vím, že na tu benzinku jezdí často, potkala jsem ho tam asi třikrát, jen jsem si ho tolik nevšímala a nedošlo mi, že je to jeden z bratrů Hádků,” dodala paní Lenka.

Zdravotně mu teď nepřidá ani mediální štvanice v souvislosti s rozchodem a chystaným rozvodem Lucie Vondráčkové, protože některá média ho strkají zpěvačce už rovnou do postele. Ač ona sama potvrdila, že k ní Hádek do bytu chodil, stejně jako řada kolegů, přátel a spolupracovníků, což je logické, pokud spolu točili klip. 
 

Fotogalerie:

Takhle Matěj Hádek vypadal ještě před dvěma lety.
Takhle Matěj Hádek vypadal ještě před dvěma lety.
Takhle herec vypadá dnes, vyhublý a k nepoznání!
Takhle herec vypadá dnes, vyhublý a k nepoznání!
Kávu Hádek může, ale lepek ne! Je nemocný a musí se hlídat!
Kávu Hádek může, ale lepek ne! Je nemocný a musí se hlídat!

bulvar24.cz

Foto: zdroj redakce, archiv

Linda-1024x317

Share