Exkluzivně s Českou Miss Earth 2016 Kristýnou Kubíčkovou o celé soutěži krásy Česká Miss!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Exkluzivně s Českou Miss Earth 2016 Kristýnou Kubíčkovou o celé soutěži krásy Česká Miss!

 

Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková (18) se narodila a žije v Ostravě. V současné době studuje obor podnikání. Ve svém volném čase se věnuje pečení dortů a kromě toho chodí pravidelně do fitness centra a tancuje. “O sobě bych řekla, že jsem pozitivní a usměvavý člověk, ale někdy jsem až příliš ochotná a milá”

1) Jak jsi se připravovala na soutěž, a proč jsi se přihlásila?

Odpověď: I když jsem často o účasti přemýšlela, tak jsem se nepřihlásila sama. Za to vděčím svému příteli. Já osobně neměla tolik odvahy. Začalo to spontánním rozhodnutím zúčastnit se castingu se slovy „buď to vyjde, nebo ne” s pocitem, že jsem to alespoň vyzkoušela. Na přípravy moc času nebylo. Ve středu jsme se s přítelem rozhodli a v pátek jsem byla na castingu v Ostravě.

2) Co ti celá soutěž přinesla a jak jsi ji prožívala… od castingů až po finále?

Odpověď: Postup do semifinále byl pro mě velkou radostí a zároveň dárečkem a překvapením pro mou maminku, která v ten den slavila narozeniny. Ani jsme se nenadáli a bylo tu semifinále, kde se sešly již všechny krásná děvčata z celé republiky. Brala jsem to s nadhledem a úsměvem… Stále jsem si říkala, že i kdybych nepostoupila dále, tak jsem si to alespoň vyzkoušela. Poslední moment, kdy jsme stály v řadě a vyhlašovali finální desítku a já slyšela své jméno, tak se dostavila euforie a nepopsatelný pocit…


3) Již uběhl nějaký čas od finále, jak se ti změnil život a splnila soutěž tvá očekávání?

Odpověď: Pak se nám deseti děvčatům pomalu začal měnit život a vše dostávalo nový směr. Najednou bylo více cestování, samostatnosti, nových zkušeností, zážitků a hlavně zodpovědnosti. Každá z nás si musela uvědomit, že to není jen vše krásné, ale někdy i náročné. Já se to snažila brát jako závazek a hlavně jako výzvu do života. Přistupovala jsem k tomu zodpovědně, a to nejen kvůli sama sobě, abych si zjistila, že i sny se plní v realitu, ale také i kvůli těm všem, kteří ve mě věřili a dostávalo se mi od nich velké podpory. Od finálového večera se toho změnilo opravdu hodně,  počínaje hromadou rozhovorů pro různá média. Stejně tak i pracovních nabídek, které nám Česká Miss zprostředkovává. V neposlední řadě mě oslovuje široké spektrum lidí, jak na sociálních sítích, tak i osobně.. mnoho z nich mi gratuluje, podporuje mě a mám od nich velikou přízeň, ale jsou i takoví, kteří si na stupíncích vítězů představovali jinou favoritku, ale i toto jsou názory.. Každý člověk má jiný vkus. Tady platí pořekadlo ” sto lidí, sto chutí”, proto já sama jsem zastáncem toho, abychom hodnotili lidi až poté, co je blíže poznáme. Tady bych chtěla navázat na to, co se od finále opravdu nezměnilo, a to jsem já sama. Jsem to stále JÁ, taková jakou mě lidé do finále znali a taková, jakou mě mé okolí znalo za mých 18 let. Mé očekávání ze soutěže Česká Miss se mi splnilo, možnosti poznání modelingového světa, nových přátel a stále se něčemu novému učit.

4) Jak vnímáš média a jejich zájem o tebe?

Odpověď: Média vnímám do určité míry. I tito lidé, i když nepíšou vždy vše pozitivně, tak i pro ně je to práce… a to jak něco podají, se odvíjí od toho, co lidé chtějí slyšet a většinou to bohužel není to, že ten či onen je šťastný.  

5) Jak se udržuješ fit a krásná?

Odpověď: Jak se udržuji fit a krásná? Snažím se 3x týdně cvičit se svým přítelem ve fitness centru a když mám možnost si i chvíli přispat, tak určitě neodmítnu. Přeci se jen říká, že spánek nás zkrášluje a regeneruje.

6) Jaké máš plány na další měsíce… pracovní i soukromé?

Odpověď: Plnit missí povinnosti naplno a hlavně se velmi dobře připravit na světovou soutěž Miss Earth, kde bych chtěla s pokorou a ctí reprezentovat jak naší zemi, tak sama sebe a moci tím připomenout, že i české ženy mají své charisma a jsou krásné.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: www.ceskamiss.cz
foto: www.ceskamiss.cz
foto: www.ceskamiss.cz
foto: www.ceskamiss.cz
foto: www.ceskamiss.cz
foto: www.ceskamiss.cz
foto: www.ceskamiss.cz
foto: www.ceskamiss.cz


 Zdroj / foto: www.ceskamiss.cz

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share