EXKLUZIVNĚ: Je za rozchodem Vondráčkové s Plekancem nevěra?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

EXKLUZIVNĚ: Je za rozchodem Vondráčkové s Plekancem nevěra?

Dlouho se o tom spekulovalo, až se ukázalo, že je to pravda. Zpěvačka Lucka Vondráčková (38) a její o tři roky mladší manžel, hokejista Tomáš Plekanec se rozešli. Sám sportovec NHL to oficiálně potvrdil a vysvětlil jisté detaily, avšak s tím, že dále se k tomu nebudou vyjadřovat. Je za krachem sedmiletého manželství nevěra


„Rád bych Vás informoval o ne zcela veřejných věcech. Já s Lucií bychom Vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat. Přesto se budeme snažit zůstat těmi nejlepšími rodiči pro naše dva syny Matyáše a Adama,“ uvedl Tomáš Plekanec na svém oficiálním facebookovém profilu a zároveň požádal o respektování soukromí.

Zda a kdy se Lucie bude stěhovat domů do Čech zpět od svého muže z Kanady, není jasné. Už delší dobu ale dávala najevo, že se jí po domově stýská a nemůže tu trávit tolik času, kolik by chtěla.  Ale už to, že během čtvrt roku je potřetí v Česku, svědčí o tom, že doma vše neklapalo.

 „Láska se ptá přátelství: ‚Proč jsi na světě, když existuji já?‘ ‚Protože ty pácháš bolesti a rány, ale já je hojím.‘ Díky za vaše přátelství, díky kterému vím, kde mám domov, vaše Lucie,“ těmito slovy dala Lucie jasně najevo, že ji rozpad rodiny velmi trápí. Podle některých lidí z okolí zpěvačky se hovoří o tom, že ji její milý hokejista zklamal, když city začal údajně projevovat i jiné ženě. Jde ale jen o spekulace…

 „Tak je to chlap a pořád o tři roky mladší, takže má i své fyzické potřeby a mezi ním a Luckou to nikdy nebylo moc o těchhle věcech. Je ale pravdou, že jejich vztah nefungoval delší dobu. Oba jsou navíc introverti, tedy každý jinak. Bylo ale od začátku jasné, že tihle dva spolu nezestárnou. Lucka je hodná, úžasná profesionálka, ale má svou hlavu a Tomáš je sportovec tělem i duší a některé věci prostě nechtěl akceptovat. Třeba i to, že jí se stále – a čím dál více stýskalo a vracela se do Čech a on to vnímal jako to, že utíkala z jejich společného domova…,” prozradil zdroj blízký manželům.

Ti dva si zkrátka přestali rozumět, což se prostě v životě stává. Oba jsou mladí a úspěšní. A i když se jejich cesty rozešly, mají spolu dvě krásné děti, pro které tu vždy budou. A to je důležité. Jak podle nich, tak i podle jejich okolí.

„Nechci se k tomu nijak vyjadřovat, jen snad řeknu jediné, že je mi to vážně líto, protože oni dva k sobě patřili. Ale nejsou první ani poslední a taky je to jen a jejich věc. Nikdo s nimi doma nežije, nikdo neví, jak to tam bylo a je, a nikdo taky nemá právo soudit. Důležité je, že jsou tu pro své děti,” dodal jejich rodinný známý z oblasti showbyznysu, který Lucii i Tomáše zná řadu let.

Zatímco zpěvačka zůstává se svými dvěma syny v Praze v bytě na pražských Kavčích horách a střídavě u rodičů, hokejista se sbalil a dnes dopoledne odletěl zpět do Montrealu, kde působí jako člen týmu NHL.Fotogalerie:

Taková to byla láska..
Taková to byla láska..
Lucka měla vedle sebe kus chlapa, což jí vydrželo sedm let.
Lucka měla vedle sebe kus chlapa, což jí vydrželo sedm let.

 

Redakce Bulvar24.cz

Fotogalerie: archiv, Nova

 

 

Linda

Share