Exkluzivně: Co dělá nejkrásnější tvář Česka modelka Nela Prášilová?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Exkluzivně: Co dělá nejkrásnější tvář Česka modelka Nela Prášilová?

Modelka Nela Prášilová je nejkrásnější tváří Česka z roku 2014, kdy vyhrála prestižní soutěž krásy Miss Face 2014. Jak se jí dnes daří a co dělá, to nám Nela prozradila v exkluzivním rozhovoru.

  • Vyhrála jsi soutěž krásy Miss Face 2014, co se od té doby změnilo?

Přece jen už uběhlo od soutěže pár let, takže se toho změnilo v mém životě hodně. A to jak v osobní, tak profesní rovině. Stihla jsem získat další titul, tentokrát to nebyl titul Miss, ale univerzitní 😀

Třetím rokem se živým obchodem a marketingem, takže jsem ze světa reklamy úplně neodešla.

  • Co teď aktuálně děláš? Věnuješ se stále modelingu?

Profesně se modelingu už nevěnuji, protože pracuji na full time na pozici sales/marketing manager a do toho ještě externě spolupracuji s agenturou Michaely Svobodové při plánování a realizaci svateb a eventů. Na druhou stranu je pravda, že si jednou za čas odskočím zapózovat před fotoaparát. Naposledy jsem fotila katalogové fotky pro vinařství a svatební editorial.

  • Co tě v životě motivuje a čeho bys chtěla dosáhnout?

Vždycky jsem ráda rozdávala radost. Nejvíc mě motivuje vidět lidi šťastný. Možná právě proto mě to poslední dobou tolik táhne k práci, která mě baví a naplňuje, a to zprostředkování příjemných zážitků jako je právě plánování a realizace svateb a eventů.

Zároveň bych odpověděla na to, kdo mě nejvíce motivuje. Je to muž, který mě budí do snu. Právě můj přítel je mou největší motivací, a já mu děkuji za vše, za podporu, lásku a pocit štěstí.

  • Jak si užíváš léta, byla jsi již na dovolené? 

Tento rok je pro mě rokem cestování. Začátkem léta jsem navštívila Zanzibar a opravdu velkým zážitkem pro mě bylo Japonsko. Na konci září chceme s přítelem stihnout ještě poslední letní dovolenou u moře a sluníčka na Sardinii a hned poté spolu odlétáme na dva týdny do Spojených států.

  • Vypadáš skvěle, jak se udržuješ fit a krásná?

Pracuji pro fitness centra, a když máte posilovnu a aerobní sály pár kroků od kanceláře, tak by byla škoda toho nevyužít. Mám sport ráda a snažím se alespoň dvakrát týdně cvičit. Pokud je venku krásně, tak se ráda projíždím na inlinech nebo na kole. Co se týče stravy, tam je to se mnou horší. Jím vše, na co mám chuť a nějak se neomezuji. Samozřejmě jak se říká: střídmě z plného stolu.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

foto: Ariana Beauty
foto: Ariana Beauty
foto: Ariana Beauty
foto: Ariana Beauty
foto: Ariana Beauty
foto: Ariana Beauty
Klient: Svatební agentura Michaela Svobodová, zdroj: michaela-svobodova.cz
Klient: Svatební agentura Michaela Svobodová, zdroj: michaela-svobodova.cz
Vinařství Václav, Fotograf: Jakub Zdechovan
Vinařství Václav, Fotograf: Jakub Zdechovan

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share