Eva Pilarová má stále zdravotní problémy!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Eva Pilarová má stále zdravotní problémy!

Už sedm měsíců zápasí se zdravotními problémy zpěvačka Eva Pilarová. Poté, co v létě loňského roku upadla ve svéb břevnovském bytě a zlomila si ruku a pochroumala nohu, se dává pomalu dohromady. Přestože vypadá opět skvěle a pokoušela se o několik veřejných vystoupení, stále se necítí dobře. 
 

Před dvěma týdny dokoncev pražském Semaforu nedokončila vystoupení a musela se omluvit kvůli náhlé indispozici. Předtím zase musela u zpěvačka zasahovat záchranná služba na jiném místě. „Vždy šlo jen o momentální indispozici a slabost. Je stále zesláblá a měla by se šetřit, což je doporučení od lékařů,” říkají její blízcí.

„Ještě nemám tolik sil, jako jsem měla, a kolik bych jich potřebovala. Jde to pomalu,” svěřila se zpěvačka, která má stále nádherný hlas, glanc a vždy působí příjemně a je velkou profesionálkou.

Lékaři Pilarové doporučili, aby během února zatím veřejně nevystupovala, nabírala sil a odpočívala. Také v současném počasí není pro zpěvačku zrovna ideální, aby vycházela ven, protože chodníky bývají namrzlé a paní Eva si nemůže dovolit, aby upadla.

Pořadatelé by sice rádi měli zpěvačku na různých akcích, plesech a podobně, ale přednější je zdraví, což si i sama Eva Pilarová uvědomuje. Těší se už na jaro a doufá, ze jí síly dovolí, aby mohla zase vystupovat a vyjíždět za svými věrnými posluchači a diváky.
 

Fotogalerie:

Eva Pilarová sice párkrát vystoupila, ale stále se cítí slabá.
Eva Pilarová sice párkrát vystoupila, ale stále se cítí slabá.
Největší životní oporou pro Evu Pilarovou je její manžel Jan Kolomazník!
Největší životní oporou pro Evu Pilarovou je její manžel Jan Kolomazník!

 

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Facebook, Fr. Jirásek

 

Linda-1024x317

Share