Eva Decastelo zasedla v porotě MissOK. Známe šťastné a krásné finalistky!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Eva Decastelo zasedla v porotě MissOK. Známe šťastné a krásné finalistky!

Hledání Wonder Girl pokračuje! 12.1.2017 v BEA campusu Olomouc proběhl casting, kde bylo vybráno dvanáct nejkrásnějších dívek ze středních škol Olomouckého kraje, které se následně 24. března 2017 budou ucházet o korunku krásy a titul Miss středních škol Olomouckého kraje – MissOK 2017!

A jak casting probíhal? Dívky se nejprve porotě představily, potom následovala tradiční promenáda v plavkách, a poté absolvovaly krátký rozhovor s porotou. Porota vybírala z několika desítek dívek dvanáct nejkrásnějších a nejtalentovanějších finalistek. Na castingu panovala přátelská atmosféra, dívky dosahovaly svým vystupováním profesionální úrovně, a tak měli porotci opravdu těžké rozhodování.

V porotě byly přítomny takové osobnosti, jako moderátorka a herečka Eva Decastelo, moderátorka a herečka Vendula Fialová, fashion blogger a model Michael Klika, módní návrhářka Marta Musilová a mnohé další.

Herečka a moderátorka Eva Decastelo se vyjádřila o castingu MissOK takto:,,Bylo to opravdu těžké rozhodování, ani nevíte jak! Dívky byly chytré, vtipné, talentované a samozřejmě velmi krásné, být v porotě byla opravdová radost! Již teď se těším na finále!“Do finálové dvanáctky se probojovaly tyto dívky:
1. Bára Hošková
2. Sabrina Flachsová
3. Andrea Stříbrná
4. Adéla Kašpaříková
5. Tereza Šestořádová
6. Natálie Katsopoulosová
7. Klára Bublíková
8. Lucie Henslová
9. Michaela Blašková
10. Aneta Vybíralová
11. Kristýna Dohnalová
12. Sibyla Kallerová
13. Denisa Windsorová – náhradnice

Kromě volby finalistek MissOK 2017 proběhl v BEA campusu Olomouc také casting talentů! Vybraní talenti středních škol dostanou možnost předvést svoje nadání před širokou veřejností v průběhu finálového galavečera MissOK. Můžeme Vám slíbit, že se opravdu máte na co těšit! Předseda poroty Roman Štěpánek: ,,Vždy když vidím talent žáků středních škol, ten neuvěřitelný potenciál a energii, kterou vyzařují, dává mi vše opravdový smysl.“

A co čeká naše finalistky před závěrečným galavečerem, než budeme znát konečná jména vítězek…? Mnoho učení a příprav! Hned příští týden absolvují focení s fotografkou Monikou Czabeovou v Golf Resortu Olomouc, dále budou na soustředění nacvičovat choreografii pod vedením baletek z Moravského divadla Olomouc Kateřinou Iranovou a Ditou Salayovou a trénovat svá vystoupení na volnou disciplínu. Držte jim všem palce!

Budeme se s Vámi těšit na viděnou 24. března 2017 na finálovém galavečeru MissOK v BEA campusu Olomouc!

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Monika Czabeová - MissOK
foto: Monika Czabeová – MissOK
foto: Monika Czabeová - MissOK
foto: Monika Czabeová – MissOK
foto: Monika Czabeová - MissOK
foto: Monika Czabeová – MissOK


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share