Esther Lubadika… Z války osobním letadlem rovnou na podium

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Esther Lubadika… Z války osobním letadlem rovnou na podium

Exotická zpěvačka a tanečnice Esther Lubadika (24) narozená v Agole, žije v Česku už 21 let a stejně tak dlouho se věnuje i tanci. Zanedlouho přidala i zpěv. 

Do podvědomí České veřejnosti  se dostala především díky své účasti v soutěži Československo má talent, kde naprosto svým šarmem i talentem okouzlila Jaro Slavika i zbytek poroty. Nikdo předtím v České Republice doposud nepředvedl takové vystoupení, které by skloubilo dokonalé pěvecké i taneční dovednosti a vznikla tím tak skvělá show celosvětových rozměrů, jak řekl sám porotce Jakub Prachař.

Není tedy divu,  že Esther za svůj život pozbírala mnoho úspěchů. Vystoupení na Prague Fashion Week, Top Secret 2013, Konference pro Adidas Berlín nebo také Teniskologi v Praze, kam dokonce přiletěla vlastním letadlem a mnohé další show. Zúčastnila se evropské tour  Kanyeho Westa a doprovázela jako tanečnice po celorepublikové tour dokonce i Karla Gotta.

Podílela se na natáčení videoklipů několika českých i zahraničních interpretů. Jako zmiňovaný Kanye West nebo Monkey Busness, Portless a další.


Esther se těsně před novým rokem vrátila ze Sighapuru rovnou na novoroční vystoupení zde v Praze. Svět pomalu ale jistě dobývá svým hlasem pod vedením JAD pro by Yemi A.D. Postupně si získává fanoušky z celého světa a ještě se prý máme stále na co těšit.

Vidím Esther, že si plníš své sny a děláš tím i radost mnoha lidem, na co dalšího se mohou fanoušci v nejbližší době těšit?  

” V nejbližší době bych ráda vydala nové album, o kterém budu postupně informovat. Můžete se těšit na pořádně kvalitní pecku, jinak to totiž s JAD Pro by Yemi A.D. ani neumíme. Mezitím si samozrejmě budu nadále udržovat kontakt se svými fanoušky a vystupovat jak se zpěvem, tak i s tancem. Můj další sen je prorazit  o něco více do světa. Po zkušenosti z Itálie, kde mi lidé tleskali ve stoje a úplně tím dojali nejen mně, ale i pořadatele, kteří za mnou chodili  se slzou v oku. Myslím, že už je dobře našlápnuto. Tento rok toho zkrátka chystám hodně, takže buďte ve střehu.”

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku.

Fotogalerie:

foto: Viktor Šorma
foto: Viktor Šorma
foto: archiv Esther Lubadika
foto: archiv Esther Lubadika
foto: archiv Esther Lubadika
foto: archiv Esther Lubadika
foto: archiv Esther Lubadika
foto: archiv Esther Lubadika

Profilové foto: archiv Esther Lubadika

Napsala: Christelle Linda Natabou

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share