Elton John už na to kašle!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Elton John už na to kašle!

Velký šok přišel z Velké Británie. Elton John se nechal slyšet, že už na to kašle! Po neuvěřitelných skoro 50 letech už nechce jezdit koncertní turné. Teď proto chystá úplně poslední šňůru. Nyní je jasné, že součástí posledního vystoupení bude i Česká republika!

Zpěvák se má k záležitosti brzy sám vyjádřit. Svým rozhodnutím ale dal vlastně najevo, že se rozhodl ukončit svou aktivní kariéru. Sedmdesátiletého Johna v poslední době trápily zdravotní problémy a také prodej jeho desek v posledních letech poklesl. Zvlášť proto, že prodej desek poklesl nástupem nových technologií všeobecně.


Zpěvák vloni strávil dva dny na JIP a pak byl dva týdny v nemocnici kvůli “nebezpečné a neobvyklé” bakteriální infekci, která ho zchvátila při zpátečním letu z turné po Jižní Americe. „Šlo o infekci, která může skončit smrtí,” nechala se tehdy slyšet jeho mluvčí. Hudebník poté zrušil všechny své koncerty chystané na nejbližší týdny.

Elton John už v červenci 2013 zrušil plánovaný koncert v londýnském Hyde Parku, protože se musel podrobit operaci slepého střeva a později připustil, že mohl i zemřít. Co přesně mu ale bylo, nikdy neřekl. Spekuluje se stále také o možnosti, že by mohl mít onemocnění HIV, což on sám pochopitelně odmítá.

Na své první turné se Elton John vydal v roce 1970 po sérii vystoupení v losangeleském klubu Troubadour. Johnovy písně spojovaly dojímavost amerického soulu s energií britského rocku. Proslavil se hity jako Rocket Man, Crocodile Rock nebo Daniel. Během 80. let 20. století se připomenul třeba dojemným songem Sacrifice. V 90. letech truchlil s písní Candle In The Wind za tragicky zesnulou britskou princeznou Dianou tak zdařile, že se z písně stal nejprodávanější singl všech dob.

V Praze Elton John vystoupil poprvé v roce 1984 v Paláci kultury. Později se k nám vracel poměrně pravidelně. Naposledy v listopadu 2016, kdy vystoupil v pražské O2 areně. Zde také 7. května vystoupí znovu, ovem už definitivně naposledy. Fotogalerie:

Sir Elton John se v podstatě rozhodl ukončit aktivní kariéru!
Sir Elton John se v podstatě rozhodl ukončit aktivní kariéru!
Elton John vyrazí letos na své poslední tour!
Elton John vyrazí letos na své poslední tour!

Redakce Bulvar24.cz

foto: archiv Bulvar24.cz

Linda

Share