Dvojnásobné křtiny čekají naši krásnou spisovatelku Terezu Čihákovou

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Dvojnásobné křtiny čekají naši krásnou spisovatelku Terezu Čihákovou

Nová kniha MRCHA? Bude mít příští rok dva křty.

První křtiny nové knihy s názvem MRCHA naši krásné spisovatelky Terezy Čiháková se uskuteční pro velký úspěch prodeje první knihy v Ostravě, kde nebudou chybět ostravské osobnosti. Další se odehraje ve známém pražském klubu, za doprovodu mnoha celebrit. Kmotři budou opět tři, jelikož je to šťastné číslo autorky.

Jak probíhají přípravy před vydáním? “V tuto chvíli jsme si před vydáním ponechali spolu s mým redakčním nakladatelem ještě trochu času na úpravy. První kniha z vás spisovatele nedělá, až druhá vám dovolí přiblížit se k onomu (mně) toužebnému oslovení. Proto do poslední chvíle do textu zasahuji, přemýšlím o postavách a nechávám v hlavě uležet děj. Toto je fáze, která se mnohdy jeví až nekonečná. Vždy když do textu nahlédnu, najdu něco, co se mi nelíbí, co bych přepsala. Proto se ke každé kapitole vracím jen dvakrát…” komentuje přípravy křtu a vydání knihy Tereza.


Pro obálku naše krásná spisovatelka využila nedávno pořízené fotografie od Antonína Svobody z Žatce. “Sama jsem se stala modelkou a byla to také má první zkušenost před objektivem. Snažili jsme se stylizovat fotografie tak, aby maximálně vystihly hlavní postavu knihy. Což si myslím, že jsme zvládli na jedničku. Pan Svoboda je profesionál, mimo to velice milý člověk, takže samotné focení, které trvalo přibližně tři hodiny, pro mě přes mé počáteční obavy bylo zábavné…” dodává Tereza po focení své první dojmy.

Pokud se chcete s Terezou setkat osobně, tak můžete využít listopadového křtu kalendáře Antonína Svobody, kde byla pozvána se svým kamarádem Martinem Zachem, který přijal místo porotce na tamější organizované miss. “Věřím tedy, že naší spoluprací vzniknou ještě další fotografie, nejlépe na třetí knihu, která se ponese v mně oblíbeném hororovém duchu…” prozradila nám spisovatelka své další plány.

Článek: Nejkrásnější spisovatelka Tereza Čiháková vydává další knihu s názvem…. „MRCHA?“

Fotogalerie:

foto: Antonín Svoboda
foto: Antonín Svoboda
foto: Antonín Svoboda
foto: Antonín Svoboda
foto: Antonín Svoboda
foto: Antonín Svoboda
foto: Antonín Svoboda
foto: Antonín Svoboda

Profilové foto: Antonín Svoboda

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share