Dračice Natálie Vyležíková podstoupila plastiku, aby si splnila svůj sen!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Dračice Natálie Vyležíková podstoupila plastiku, aby si splnila svůj sen!

Tanečnice Natálie Vyležíková stoupá ke hvězdám a jde si za svým snem. Být profesionální tanečnicí, modelkou a psát motivační knihy. Jak se jí daří a co je nového v jejím životě? To vše a mnohem víc se dozvíte v rozhovoru s touto krásnou a sexy dračicí 🙂


1) Co pro Tebe znamená tanec?

Odpověď: V tancování se nikdy nechci přestat vylepšovat, chci docílit dokonalosti a naprosté ladnosti.Plno času strávím před zrcadlem a vymýšlím si stále nové taneční kroky a pohyby, také je plno tanečnic a tanečníků, kteří mě motivují v nových pohybech. Během tance jsem svá a uvolněná. Naprosto se nechávám unášet muzikou a často hudbu ve své hlavě předpovídám, přestože jsem tu píseň nikdy neslyšela. Je to magické. Během tance se mi často stává, že se pode mnou objeví žena a jen tak na mě kouká i několik minut, pak se většinou na mě usměje a pochválí mě. Toto jsou momenty, kdy se opravdu cítím jako skvělá tanečnice, protože komplimentů od žen si cením naprosto nejvíce. Samozřejmě chvála chodí převážně od mužů. Když je lichotka opravdu lichotivá a na místě, vždy ráda věnuji upřímný úsměv. A tímto chci poděkovat všem lidem, co mě podporují, v tom co dělám. Moc si toho vážím.

2) Podstoupila jsi plastickou operaci, co tě k tomu vedlo?

Odpověď: Jak už jsem psala v předchozím článku, zhubla jsem 7 kilo o prázdninách a rozhodla jsem se investovat své vydělané peníze do svého vylepšení, ale zároveň i jako tanečnice se cítím mnohem lépe, sebevědoměji. Má práce mi poskytla peníze na operaci, ale také možnost cítit se lépe ve svém těle. Svou práci navíc nyní mohu provádět lépe, když se cítím lépe. Přítel cítí ze mě změnu a určitě by souhlasil se mnou, když řeknu, že i on je s odvedenou prací pana doktora spokojen. Nyní se chci zase naplno věnovat focení aktů, glamour a budu své portfolio dost rozšiřovat. V mém životě není sen, co se nestane skutečností, jsem příliš ambiciózní.

3) A kde se tedy vidíš za 5 až 10 let?

Odpověď: Vidím se na čisté pláži, nademnou palmy a předemnou zapadající slunce, které vytváří na hladině oranžový půlkruh, jen já a můj přítel a naše nezkrotná vášeň u našeho domu na pláži. Já úspěšná tanečnice, modelka, návrhářka vlastní značky a autorkou vlastních knih. Chci dělat semináře na vysokých školách o tom, jak uspět v životě, aniž bychom se řídili jinými, čistě poslouchali své tělo (naši duši). Mám asi na svět naprosto jiný pohled než 79% lidí. Věřím na vesmírnou energii, věřím v minulé životy a karmu. Jsem naprosto renesanční člověk, mám plno zájmů a koníčků, musím neustále zkoušet nové věci a stále se něco nového učit. Přece jen čím více toho člověk dělá, tím šťastnější je. Chci svou osobitou postavu proslavit, chci ukázat lidem, že stačí pozitivní přístup a chtít něco změnit. Vesmír je tu pro nás pro všechny, stačí mu naslouchat. Za každý svůj úspěch děkuji Vesmíru, vesmírné energii. A čím více budeme vděční, tím více hojnosti nás bude obklopovat.

4) Říkáš modeling, focení aktů. Kde je hranice, kterou nikdy nepřekročíš?

Odpověď: Určitě porno!! Nikdy nebudu dělat takové věci před kamerou a ukazovat to celému světu. S přítelem si natočíme a uděláme cokoliv za zavřenými dveřmi, ale to je vše. Nikdy nechci kazit budoucnost svých dětí. A špinit sama sebe.

5) Máš nějaké své hříchy?

Odpověď: Pro hodně lidí jsem hříšná naprosto celá, má práce, mé tetování, mé akty. Pro mne to nic hříšného není, mnohem hříšnější mi přijde nemilovat sama sebe a ubližovat si. Můj největší hřích je můj přítel, se kterým tvoříme jeden velký hřích 🙂

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Festival Gravity
foto: Festival Gravity
foto: Oneclub
foto: Oneclub
foto: Petr Zapletal
foto: Petr Zapletal
foto: Petr Zapletal
foto: Petr Zapletal
foto: Petr Zapletal
foto: Petr Zapletal
foto: Radim Gibes
foto: Radim Gibes
foto: Radim Gibes
foto: Radim GibesProfilové foto: Petr Zapletal

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share