Dominika Myslivcová nabízí šanci na sexy dekolt!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Dominika Myslivcová nabízí šanci na sexy dekolt!

Která žena nebo dívka netouží po pěkném poprsí? Jenomže ne každé příroda nadělila takový dekolt, jako by si přála. Přiznejme si, milé čtenářky, kolikrát jsme zatoužily po nějakém tom vylepšení. Jenomže zásah plastického chirurga něco stojí, navíc jde o operaci se vším všudy. Takže co teď?


Stejným způsobem svá ňadra ještě nedávno řešila Dominika Myslivcová. Díky tomu, že na sobě začala tvrdě makat v posilovně, šla dolů nejen přebytečná kila, zhubla ale bohužel i v oblasti hrudníku. Jako na zavolanou jí tehdy přišla nabídka na vyzkoušení potravinového doplňku. Dominika byla zpočátku skeptická. Vždyť na trhu existuje tolik produktů na zvětšení či zpevnění prsou! Proč by mělo fungovat právě tohle? Změna vzhledu poprsí ji ovšem trápila natolik, že se nakonec do pojídání tablet pustila.

„Kdyby mi někdo předtím tvrdil, že se mi prsa zpevní a zvětší, nevěřila bych. Vždyť víte, kolik podobných “zázraků” se u nás prodává… O to víc jsem nadšená, že se mi do ruky dostal takový, který opravdu funguje!“, usmívá se spokojeně Myslivcová a dodává: „Je super, že existuje pomoc, kterou si může dovolit v podstatě každý!“

A tak, zatímco spousta hereček či modelek řeší svá prsa razantním zákrokem na plastické chirurgii, nebo o velikosti svých ňader lžou a vycpávají si je vším možným, česká Barbie na to šla jinak. Pokud se podíváte na její Instagram, můžete porovnat, jak vypadal její dekolt před půlrokem, a jak je na tom dnes.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Dominika Myslivcová si nenechala ujít zahájení nového ročníku Česká Miss 2018
Dominika Myslivcová si nenechala ujít zahájení nového ročníku Česká Miss 2018
NadraIN Forte
NadraIN Forte


 


Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share