Dominika Myslivcová bude mít vlastní pořad o vaření!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Dominika Myslivcová bude mít vlastní pořad o vaření!

Byla jedna z prvních, která u nás začínala jako youtuberka a její rekordní shlédnutí /přes 74 miliónů/ dodnes nikdo nepřekonal!


S prací youtuberky se však cílevědomá „Růžová Barbie“ nespokojila a rozjela svoji soutěž Miss Princess, kterou zároveň i moderuje. Díky tomu občas získá nabídku i na moderování, k čemuž se přidaly i jiné, tentokrát na poli kinematografie.  Ve filmu Věčně tvá nevěrná si zahrála sebe samu, tedy zpěvačku. A právě nyní točí film s příznačným názvem Po čem muži touží. Tady už jde o menší roli módní redaktorky. „Jsem vděčná za každou takovou zkušenost!“, nechala se slyšet půvabná youtuberka, která svou základnu fanoušků velmi posílila i na Instagramu. „V budoucnu bych se chtěla herectví a zpěvu věnovat naplno, je to můj sen!“

Protože všechny profese, kterým se v poslední době Dominika Myslivcová věnuje /herectví, zpěv a moderování/ jdou svým způsobem ruku v ruce, kývla Dominika na moderování televizního projektu o vaření. „Zatím toho moc prozrazovat nesmím, snad jen, že se jedná o zábavný kulinářský pořad jehož partnerem je sencor a já tím pořadem budu provázet. Moc se těším!“, uzavřela s úsměvem sympatická blondýnka.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: backstacge, www.sencor.cz
foto: backstacge, www.sencor.cz
Foto: kuchyň, www.sencor.cz
Foto: kuchyň, www.sencor.cz
foto: Po čem muži touží
foto: Po čem muži touží

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share