Dominika Krásová o své cestě za fotomodelingem

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Dominika Krásová o své cestě za fotomodelingem

Dominika Krásová (23) se k focení dostávala poměrně pracně. Ačkoliv k umění a fashion má blízko, jakožto kadeřnice a maskérka / vlásenka. 

“Je tomu už 5 let co jsem začala fotit. První fotografie byly pro mého přítele 🙂 Od té doby jsem se o focení začala zajímat víc, začala jsem i rozesílat fotografie po agenturách. Pár nabídek na casting přišlo, ale na konec z toho nic nebylo… “ vzpomíná Dominika.

Její kariéra fotomodelky začala až v době, kdy ji oslovil profesionální fotograf Adolf Zika, který ji pozval na casting a po té i na nafocení kalendáře pro Audi.

“Spolupráce byla báječná a díky tomu jsem se dostala i na focení kalendáře “Woman”, který se fotil v zahraničí. Šlo čistě o akty. Tam mi Adolf vysvětlil, že asi nikdy nebudu klasická modelka “ramínko na šaty”… a měl pravdu :-)”

Titulka kalendáře byla velice úspěšná a tím se Dominice začalo pomalu ve focení dařit, především focení aktů. Jak sama říká… “narazila jsem na mnoho rádoby fotografů, slibotechen a podvodníků, ale také na opravdové profesionály”.

foto: Ferda Adria
foto: Ferda Adria

Dominiku jste mohli vidět na kalendářích Woman 2013 a 2014, na různých plakátech a titulkách magazínů, jako je třeba Reflex, časopis Kraus, Playboy, Harleys, apod., nebo také v reklamě na Mountfield, ve video rozhovoru s Terezou z Davle, videu o workshopu v Chorvatsku s Karlem Rodingerem a jiné.

“Vše mě stálo hodně úsilí, zažila jsem i mnoho nepříjemností, občas i zneužití fotografií a pomluv. Sama za sebe však můžu říct, že akt je pro mě hranicí. Do erotiky bych nikdy nešla.”

Dominika se však prioritně věnuje své stále práci a tím je divadlo, kde pracuje, jako maskérka. Výhodou pro ní je, že se tyto dvě práce dají sloučit.

foto: Ferda Adria
foto: Ferda Adria

“Přes léto má divadlo prázdniny, tak budu mít spousty času na práci po různých workshopech a na cestování :-)”

“Obdivuji lidi, kteří dokáží žít ve tmě a snažím se těmto lidem pomáhat prostřednictvím fotomodelingu, kdy jsem nafotila i charitativní kalendář. Výtěžek pomohl postiženým dětem. A dále se snažím pomoci tím, že mám v předvýchově na cvičení budoucího slepeckého psa. Takže o veškerý volný čas mám postaráno :-)”

foto: Ferda Adria
foto: Ferda Adria
foto: Ferda Adria
foto: Ferda Adria
foto: Petr Hegiy
foto: Petr Hegiy
foto: Petr Hegiy
foto: Petr Hegiy
foto: Vlasta Vápeník
foto: Vlasta Vápeník

Profilové foto: Petr Hegiy

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2

 

Share