Dominika Hužvárová předvedla své sexy křivky na STYL a KABO

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Dominika Hužvárová předvedla své sexy křivky na STYL a KABO

Sexy těla českých i slovenských modelek se předváděla na molech módního veletrhu STYL a KABO pod značkou “BEACHWEAR SHOW”.

Mezi nekrásnější modelky patřila i Dominika Hužvárová, jejíž dokonalé tělo nenechalo žádného z pánských návštěvníků v klidu.

Její sexy křivky a neustálý úsměv na rtech dokazoval, že si módní show pěkně užívá.

Ukázkami kolekcí plavek, plážového oblečení a doplňků odstartovala série módních přehlídek, které byly k vidění na veletrzích módy STYL a KABO. Celkem se jich uskutečnilo čtrnáct.

V úvodní BEACHWEAR SHOW se včera představili vystavovatelé značek Schiesser, Fashy, Gisela, Ikab a Lisca. Přehlídce dominovaly dámské dvoudílné plavky různých střihů a vzorů. Jak se ukázalo, i v příštím létě se na plážích budou těšit pozornosti zejména pestrobarevné vzory a proužky.

Výrobci opět nezapřeli, že rádi kombinují – barvy, vzory i materiály. To například platilo i v případě rozdílných košíčků dámských plavek, které v samotném úvodu přehlídky představila firma Schiesser. Přehlídku uzavírala Lisca kolekcí plavek doplněnou o letní šaty, plážovou tuniku a parea.

obrázek 1 (1) obrázek 1 obrázek 2 (1) obrázek 2 obrázek 3 obrázek 4 obrázek 5

Zdroj: Dominika Hužvárová

Foto: Vladimír Zemánek, STYL a KABO

Redakce Bulvar24.cz

Share