Dominika Hužvárová objela díky práci modelky celou Evropu

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Dominika Hužvárová objela díky práci modelky celou Evropu

Dominiku se nám podařilo zastihnout v kavárně v Olomouci, když zrovna odpočívala po náročné turné po Evropě. Podařilo se nám ji vyzpovídat, kde všude byla a co dělala? Stihla toho za 2 měsíce opravdu hodně 🙂

MADRID – “Arnold Classic Europe 2014”
Dominika se účastnila prestižní amatérská soutěž v kulturistice a fitness, pořádané Arnoldem Schwarzenegrem, se kterým se v průběhu akce měla možnost i osobně setkat. Spolu s dalšími 3-mi českými modelkami byla vybrána kalifornskou firmou sídlící v LA k promo jejich nové řady pre-workaut suplementů.

IMG_1295
Arnold Classic Europe 2014
IMG_1297
Arnold Classic Europe 2014

PAŘÍŽ – “Autosalon 2014”
Na letošním autosalonu představila ŠKODA Auto novinářům novou Fabii Combi. Automobilka si dala tentokrát záležet i na výběru modelek. Stát se součástí marketingu ŠKODA Auto na tiskových dnech autosalonu v Paříži je v českém modelingu prestižní záležitostí. Po důkladném castingu odletěla reprezentovat novou Fabii právě Dominika.

IMG_9435
Dominika a ŠKODA Auto
IMG_9436
Dominika a ŠKODA Auto

MILÁNO – “Motosalon EICMA 2014”
Mezinárodní výstava motocyklů konající se v italském Miláně. Dominika byla spolu s dalšími 3-mi modelkami vybrána rakouskou společností pořádající motocyklové závody po celé Evropě k propagaci závodní sezóny na rok 2015.

IMG_1326
Motosalon EICMA 2014

LYON – “Wellness veletrh PISCINE 2014”
Spolu s Michaelou Haladovou je Dominika již druhým rokem tváří největší tuzemské firmy vyrábějící bazény a zastřešení. Před několika lety pro společnost natočila TV reklamu a nyní se stala součástí marketingu všech evropských veletrhů firmy s velmi efektní “assembly show”. Spolu s Míšou již předvedly show v Lyonu, Stuttgartu i Madridu.

IMG_1322
Wellness veletrh PISCINE 2014
IMG_1325
Wellness veletrh PISCINE 2014
IMG_1328
Lyon – Francie
IMG_1330
Wellness veletrh PISCINE 2014

V mezičase stihla Dominika v Čechách produkčně zaštítit a nafotit kalendář pro největšího českého výrobce ultralightových letadel, být tváří několika módních přehlídek a předat korunku nové vítězce Pretty Woman ČR.

IMG_1329
Pretty Woman ČR
Pretty Woman ČR
Pretty Woman ČR

Článek: Dominika Hužvárová se ukázala v plné parádě na autosalónu v Paříži

Foto: archiv Dominika Hužvárová

Redakce Bulvar24.cz

Share