Doktorka farmacie a Miss ČR Jana Doleželová usedne do zastupitelstva v Říčanech u Prahy

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Doktorka farmacie a Miss ČR Jana Doleželová usedne do zastupitelstva v Říčanech u Prahy

V malebných Říčanech, městě, které v ratingu společnosti Deloitte získalo titul „města s nejvyšší kvalitou života v celé České Republice“, usedne po letošních komunálních volbách do zastupitelstva Jana Doleželová, královna krásy České republiky pro rok 2004 a vystudovaná doktorka farmacie.


Jana si již od útlého věku jde za svými sny, po dětství na Moravě vystudovala svůj milovaný obor – farmacii, získáním titulu krásy se jí otevřely dveře k cestování a pohádkovým pracovním nabídkám. S mužem, který vyrůstal na Moravě ve vedlejším městě, vychovávají jejich dceru a rušný život velkoměsta vyměnila za poklidné rodinné zázemí v malebném Ladově Kraji.

Svého podnikatelského ducha uplatnila při budování a řízení vlastních lékáren v České republice a její přirozená láska k lidem ji vedla ruku při výběru projektů spojených s nadačním fondem na výzkum onkologie, dětským stacionářem či při pořádání vyhlášených dnů zdravotní osvěty ve své lékárně v pražském obchodním centru.

Spojit své životní zkušenosti, manažerské schopnosti i altruismus bude moci ve své nové životní roli, na poli komunální politiky. Jana byla oslovena starostou Říčan, Vladimírem Kořenem (diváci ČT1 jej znají například z pořadu Zázraky přírody – pozn. red.), aby kandidovala za hnutí Klidné město. A její další premiéra se vydařila na výbornou: „Byla to moje první kandidatura v komunálních volbách a podařilo se. Jsem ráda, že se budu aktivně podílet na rozvoji města, ve kterém žiji a ve kterém bude vyrůstat naše dcera.“

I když Jana Doleželová může působit křehkým dojmem, její životní i pracovní tempo je velmi intenzivní.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: archiv Jana Doleželová
foto: archiv Jana Doleželová
foto: archiv Jana Doleželová
foto: archiv Jana Doleželová

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share