Dokonalé křivky má modelka a fotografka Denisa Bláhová, která si užívá mateřskou dovolenou!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Dokonalé křivky má modelka a fotografka Denisa Bláhová, která si užívá mateřskou dovolenou!

Fotografka, modelka a maminka Denisa Bláhová (28) pochází z Českého ráje, kde žije se svým manželem a synem. Její hlavní pracovní náplní je zatím stále ještě syn a práce fotografky.

1) Role modelky? Jak si se k modelingu dostala a čeho jsi dosáhla?

Odpověď: K modelingu mě přivedla kamarádka Martina Wiesner Gonšenicová, která si mě zhruba před 10 lety vybrala jako objekt pro focení. V té době to pro ni i  pro mě byly začátky. Z ní je dnes již velmi dobrá a vyhledávaná fotografka, já jsem se v mezidobí práci modelky výrazně nevěnovala, navázala jsem na ni až nyní.

2) Role fotografky? Co tě na této práci baví a co tě k ní přivedlo?

Odpověď: Na práci fotografa mě baví především to, že si sama mohu organizovat celé focení, vymyslet nové kompozice, scény, situace. V neposlední radě také styk stále s novými lidmi. Baví mě zkratka byt svým panem a být kreativní. Zabývám se především novorozeneckou a těhotenskou fotografií. 

3) Modelka nebo fotografka? Co je pro tebe zajímavější a přirozenější?

Odpověď:  Každá z rolí má pro mě svoje kouzlo. Nedá se jednoznačně říct, která je zajímavější, nebo přirozenější. Při práci modelky se cítím jako žádoucí žena a práce fotografky mě zase vrací malinko nohama na zem, protože se stýkám většinou s maminkami a dětmi, které prožívají jedno z nejkrásnějších období života. Takže obě tyto polohy se krásně doplňují.


4) Aktuálně jsi na mateřská? Jak si to užíváš? 

Odpověď: Dokážu si představit, že se to dá užít ještě víc. Vzhledem k tomu, že jsem dost pracovně vytížená, nemám na syna tolik času, kolik bych chtěla. Ale když jsme spolu, užívám si ho naplno, i proto, že je to neskutečně šikovné dítě 🙂

5) Kolik plánuješ dětí? Cíle v životě?

Odpověď: Pokračovat co nejdéle v práci, která mě naplňuje a tou je focení. Dál se rozvíjet, zkoušet nové techniky a hlavně nezůstat pozadu a nezamrznout! Což je velký problém některých starších ročníků. Děti bych chtěla určitě aspoň dvě, takže možná budu muset roli fotografky a modelky ještě na chvíli přerušit… uvidíme, kdy to bude.

6) Pracovní cíle modelky… fotografky?

Odpověď: Moje cíle týkající se práce fotografky jsou poměrně skromné. Ráda bych byla vyhledávanou a uznávanou fotografkou v našem kraji, připadne s mírným přesahem 🙂 Našla jsem se v tématu, které mě opravdu baví, a nejspokojenější budu ve chvíli, kdy bude vše pokračovat tak, jak je to právě teď. Práce a zákazníků je hodně, takže jen doufám, že to vydrží, případně bude zájem vzrůstat, tedy tak jak je to teď. Neplánuji, že bych se pouštěla ve focení jiným směrem – třeba focení modelek, atd. I když, nikdy neříkej nikdy…

7) Jak vidíš české muže? Jaký je tvůj ideál?

Odpověď: Čeští muži mají podle mě zatím stále ještě velké nedostatky, co se týče gentlemanství a rozhodně mezery v oblékání. Ve větších městech je to samozřejmě na dobré cestě, ale v těch menších to asi berou jako naprosto zbytečné – dobře vypadat a to mě velmi odrazuje. Můj ideál je hlavně muž, který se dokáže postarat o svoji rodinu a váží si své ženy.

8) Jak se díváš na plastické operace? Uvažuješ o nich?

Odpověď: Osobně plastické operace neodsuzuji, pokud to má pro člověka psychický přínos. Pokud jsou to operace pouze z důvodu vylepšování např. kvůli práci modelky, pak už mi to připadá zbytečné. Já žádnou operaci neplánuji, ale pokud bych se někdy k nějaké měla odhodlat, určitě to bude pouze kvůli mně samotné, kvůli mé psychické pohodě. Co si budeme povídat, určité tělesné partie u žen si to po dětech zaslouží.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Denisa Bláhová photo – backstage video

Zdroj: Youtube, Ondřej Tůma

Fotogalerie:

foto: Jan Svoboda
foto: Jan Svoboda
foto: Jan Svoboda
foto: Jan Svoboda
foto: Lucie Dvořáková
foto: Lucie Dvořáková
Martina Gonšenicová
Martina Gonšenicová
foto: Pavel Režný
foto: Pavel Režný
foto: Petr Mádlo
foto: Petr Mádlo
foto: Petr Mádlo
foto: Petr Mádlo
foto: selfie
foto: selfie


Profilové foto: Martina Gonšenicová

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share